Wow!!! Klient Fortuny rozbił bank podczas poniedziałkowych meczów Euro 2021!

Ocena 5.00/1 głos
Wow!!! Klient Fortuny rozbił bank podczas poniedziałkowych meczów Euro 2021!

W trakcie poniedziałkowych meczów 1/8 finału Euro 2021 nie mogliśmy narzekać na nudę. W obu spotkaniach nie zabrakło nie tylko emocji i nagłych zwrotów akcji, ale i przepięknych goli. Szczególne powody do radości miał jeden z klientów legalnego bukmachera Fortuna.


Najlepszy poniedziałek w historii Euro?

Poniedziałkowe mecze wyłoniły dwóch kolejnych ćwierćfinalistów Euro 2021. Ale cóż to były za mecze! Nie brakuje opinii, że był to zdecydowanie najlepszy poniedziałek w historii Mistrzostw Europy, natomiast według nas nie ma cienia przesady w tym, aby pójść o krok dalej i określić poniedziałek 28 czerwca 2021 roku najlepszym dniem w historii futbolu!!!

W meczach Hiszpanów z Chorwatami oraz Francuzów ze Szwajcarami mieliśmy wszystko! Była wspaniała gra, mnóstwo bramek, niesamowita dramaturgia i ciągłe zwroty akcji, a także dramat głównego faworyta mistrzostw oraz osobistą tragedię jednego z najlepszych piłkarzy na świecie.

Wizjoner? A może szaleniec? Klient Fortuny rozbija bank!

Jakby tego było mało okazuje się, że wczorajszy dzień miał jeszcze jednego bohatera. Był nim jeden z klientów legalnego bukmachera Fortuna, który w sobie tylko znany sposób stworzył nieprawdopodobny kupon AKO, dzięki czemu dziś może świętować na równi z Hiszpanami oraz Szwajcarami.

Typer za dokładnie 8 zł postawił kupon AKO, na którym umieścił tylko (i aż)  dwa typy:

  • Remis 3:3 w meczu Chorwacja - Hiszpania po kursie 70.00
  • Remis 3:3 w meczu Francja - Szwajcaria po kursie 80.00

Jakieś musiało być jego zaskoczenie, kiedy najpierw Chorwaci w kilka minut odrobili dwubramkową stratę w meczu z Hiszpanami, zaś dwie godziny później identyczny scenariusz stał się udziałem Szwajcarów. Dwa niesamowite pościgi dały mu kurs łączny na kuponie o wartości… 5 600.00 i wygraną rzędu 35 tysięcy złotych!

Nie masz konta w Fortunie? Atrakcyjny pakiet na start czeka na Ciebie!

Tak wysoka wygrana nie byłaby możliwa, gdyby gracz nie posiadał aktywnego konta na stronie bukmachera Fortuna. Na szczęście rejestracja w tym legalnym serwisie jest bajecznie prosta i nie zajmie nikomu dłużej niż kilka minut.

Mało tego! Gracze, którzy podczas rejestracji wpiszą nasz specjalny Fortuna kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza otrzymają atrakcyjny pakiet na start, w którego skład wejdą:

  • Cashback bonus za pierwszy przegrany kupon 600 zł
  • Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł
  • Freebet bonus bez konieczności wpłaty 20 zł

Więcej informacji o tym pakiecie na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/euro-2021/wow-klient-fortuny-rozbil-bank-podczas-poniedzialkowych-meczow-euro-2021-n1108

Oceń ten tekst

Podobne artykuły