Półfinały Ligi Mistrzów - zakład na żywo bez ryzyka!

Ocena 5.00/1 głos
Półfinały Ligi Mistrzów - zakład na żywo bez ryzyka!

Na placu boju w Lidze Mistrzów pozostały już tylko 4 zespoły. Już we wtorek i środę rozegrane zostaną pierwsze mecze półfinałowe tych rozgrywek.

Pojedynki Manchester City - Real Madryt oraz Atletico Madryt - Bayern Monachium zapowiadają się bardzo ciekawie, a delikatnymi faworytami do awansu do finału są piłkarze Realu i Bayernu.

Faworyci jak to w sporcie bywa nie zawsze wygrywają, szczeg?lnie jeśli pierwsze mecze rozegrają na boiskach rywali. Nie ma co ryzykować i lepiej skorzystać ze znakomitej oferty powitalnej w bukmacher gdzie nasz pierwszy zakład po założeniu konta nie jest obarczony żadnym ryzykiem. Innymi słowy wybieramy albo singla z trzema możliwymi opcjami rozstrzygnięcia (czyli np. 1,X i 2) lub stawiamy zakład kombinacyjny. Jeśli nie trafimy otrzymamy zwrot naszej stawki aż do 100 złotych!

Zwycięskich opcji zakładów na Ligę Mistrzów jest sporo. Jeśli nie macie pomysłu na kupon to służymy podpowiedzią. Gramy "oba zespoły strzelą gola" w obu spotkaniach! Manchester City złapał ostatnio wysoką formę, a Realu reklamować nie trzeba.

Z kolei na Vincente Calderon gospodarze z pewnością zdobędą bramkę, ale liczymy że bramkostrzelny Bayern zrobi to także! Łączny kurs na te dwa typy to około 3,0!

Stawiamy za 100 złotych w bukmacher i wygrywamy 300! Jeśli nie trafimy otrzymamy zwrot, tak więc zero ryzyka

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/liga-mistrzow/polfinaly-ligi-mistrzow-zaklad-na-zywo-bez-ryzyka-n366

Oceń ten tekst

Podobne artykuły