Przegląd wydarzeń na październik

Ocena 5.00/1 głos

Piłka nożna - Kwalifikacje Euro 2016 i Liga Mistrzów


W październiku odbędą się fantastyczne wydarzenia piłkarskie, w tym spotkania z rozgrywek najlepszych lig w Europie, emocjonujące mecze Ligi Mistrzów i decydujące mecze kwalifikacji do Mistrzostw Europy.

Z pewnością będzie co obstawiać tym bardziej, że dostępne są oferty specalne: Bonus Piłkarski i Nie ma bramek? Zwrot, a także z bogatego zestawu rynków przedmeczowych i na żywo.

Poker - Każdy jest zwycięzcą 


Gracze mogą zdobyć losy na losowanie gwarantowanych nagród codziennie, aż do 11. października, w promocji Pokera - Każdy jest zwycięzcą. Gracze muszą zdecydować się i zdobyć dwie monety lub więcej podczas 24-godzinnego okresu promocyjnego, aby wygrać nagrodę. Losy można zdobyć dwa razy szybciej, grając na Stołach Premium. Już dzisiaj przekaż tą wiadomość.

Poker - Premium Steps


Gracze pokera mogą zagrać o nagrodę główną w wysokości 800€ w tym ekspresowym Sit & Go, który jest dostępny wyłącznie w Pokerze. Gracze rozpoczynają grę ze stosem 500 żetonów i mogą kupić buy-in za zaledwie 0,50€ lub 100 Punktów Merit. 

Gry - Loteria Slotów 5.000.000 PLN


Za każde 50 PLN postawione w rundzie kwalifikacyjnej od 19. października do 15. listopada zostanie przyznany jeden los na jedno z ośmiu niesamowitych losowań nagród. W grach o podwójne losy można zdobyć dwa losy za każde postawione 50 PLN.

Co więcej, wszystkie kwalifikujące się gry są dostępne na komputerze, komórce i tablecie, dzięki czemu łatwo jest wziąć udział w promocji. To świetna okazaja ma walkę o część ogromnej puli 5.000.000 PLN!

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/liga-mistrzow/przeglad-wydarzen-na-pazdziernik-n281

Oceń ten tekst

Podobne artykuły