Zakłady specjalne od forBET na ostatnie mecze PKO Ekstraklasy

Ocena 3.00/2 głosy
Zakłady specjalne od forBET na ostatnie mecze PKO Ekstraklasy

Przed nami ostatnia w tym sezonie kolejka polskiej PKO Ekstraklasy. Z tej okazji niespodziankę dla swoich klientów przygotował legalny bukmacher forBET, który otworzył bardzo ciekawy rynek zakładów specjalnych dotyczących ostatnich meczów polskiej ligi.

Oferta bukmacherów na ostatnią kolejkę PKO Ekstraklasy

Już w niedzielę 16 maja o godz. 17:30 rozpocznie się ostatnia w tym sezonie seria gier w polskiej PKO Ekstraklasie, zaś najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce kompletnie zwariowali na punkcie tego wydarzenia.

Efektem tego są albo atrakcyjne bonusy i promocje dedykowane pod ostatnią kolejkę polskiej ligi, albo ciekawe rynki zakładów specjalnych, na których można obstawić mnóstwo zakładów dotyczących rozmaitych scenariuszy w polskiej lidze.

Ciekawe rynki zakładów specjalnych od forBET

Oczywiście na stronie legalnego bukmachera forBET czeka na Was znakomita oferta tradycyjnych zakładów na mecze ostatniej serii gier w polskiej Ekstraklasie. Tym razem forBET poszedł jednak o krok dalej i przygotował również ciekawą ofertę zakładów specjalnych na to wydarzenie.

Klienci forBET mogą tam obstawić m.in. sumę bramek we wszystkich meczach, łączną liczbę rzutów rożnych, jaki zespół strzeli pierwszego gola w tej kolejce, a także czy piłkarze Legii będą po meczu podrzucali trenera Czesława Michniewicza. Jedno jest pewne - z taką ofertą zakładów specjalnych od forBET nikt z Was nie będzie narzekał na nudę!

Nie masz konta w forBET? Dołącz i zgarnij trzy bonusy na start!

A co z graczami, którzy nie posiadają konta w serwisie forBET? Nic prostszego! Rejestracja nowego konta gracza u tego bukmachera nie potrwa dłużej niż kilka minut.

Warto jedynie pamiętać, żeby w trakcie rejestracji wpisać nasz forBET kod promocyjny o treści SPRYCIARZ, a wtedy na koncie gracza pojawi się powiększony pakiet bonusów na start, w którego skład wejdą:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2250 zł
  • Bonus od drugiego depozytu MaxiZysk 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł

Więcej szczegółowych informacji na temat promocji powitalnej znajduje się na stronie bukmachera forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/polska/ekstraklasa/zaklady-specjalne-od-forbet-na-ostatnie-mecze-pko-ekstraklasy-n1076

Oceń ten tekst

Podobne artykuły