Zakład na żywo 10 EUR na Niemcy v Polska

Ocena 5.00/1 głos
Zakład na żywo 10 EUR na Niemcy v Polska

W czwartek 16. czerwca, Niemcy zmierzą się z Polską w meczu Euro 2016 i aby zwiększyć emocje bukmacher oferuje fantastyczny zakład na żywo. 

Postaw zakład przedmeczowy na mecz Niemcy v Polska, a otrzymasz od bukmachera zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką (aż do 10€) na ten wielki mecz.

Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to bukmacher zwróci Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 10€). Jeżeli na tym samym kuponie zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja na żywo, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie. 

Wszystkie zakłady muszą zostać postawione i zapłacone w zwykły sposób. Jakiekolwiek zakłady, które zostały częściowo lub w całości zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład nie liczą się do tej oferty. Szczegółowy regulamin oferty można zobaczyć tutaj. 

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/zaklad-na-zywo-10-eur-na-niemcy-v-polska-n386

Oceń ten tekst

Podobne artykuły