Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023

Ocena 5.00/1 głos

Zbliżają się Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023 i już teraz możesz zacząć obstawiać swoje zakłady! Turniej odbędzie się w Polsce i Szwecji w dniach od 11 do 29 stycznia 2023 roku. Reprezentacja Polski rozegra trzy mecze w fazie grupowej w Spodku w Katowicach, a jeśli zajmie jedno z trzech czołowych miejsc w grupie B, to trafi do grupy I, która rozgrywać będzie mecze w Krakowie. 💰

Nie przegap szansy na emocjonujące obstawianie Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2023 i wybierz swojego faworyta już dziś! 🥇🥈🥉 Przedstawiany: terminarz, reprezentacja Polski, gdzie obstawiać i bonusy.

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023

Szczypiorniści z całego świata zmierzą się w Polsce i Szwecji w 2023 roku

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023 odbędą się w Polsce i Szwecji w dniach 11-29 stycznia. Polska reprezentacja rozpocznie swój udział w turnieju od trzech spotkań w fazie grupowej, które odbędą się w Spodku w Katowicach. Jeśli Orłom uda się zająć jedno z trzech czołowych miejsc w grupie B, zagrają w fazie zasadniczej w grupie I w Krakowie. Ćwierćfinały zostaną rozegrane przez dwie najlepsze ekipy z każdej z czterech grup fazy zasadniczej.

W Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023 wystąpi 32 drużyny podzielone na osiem grup. Polska została przydzielona do grupy B, w której zagra również z Francją, Słowenią i Arabią Saudyjską. Warto zwrócić uwagę również na grupy A i D, w których znajdziemy takie drużyny jak Niemcy, Chorwacja, Hiszpania i Dania oraz Brazylia, Egipt, Serbia i Tunezja.

Logo Superbet
1 miejsce

Ocena bukmachera 5.0

 • Bonus od depozytu 200 zł
 • Cashback 3500 zł
 • Freebet 20 zł
 • Dodatkowy bonus 34 zł
Kod bonusowy Superbet
Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet
Logo Fortuna
2 miejsce

Ocena bukmachera 5.0

 • Zakład bez ryzyka 300 zł
 • Zakład bez depozytu 20 zł
 • Dodatkowy bonus 5 zł
 • Świetna aplikacja mobilna
Kod bonusowy Fortuna
Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna
Logo forBET
3 miejsce

Ocena bukmachera 4.5

 • Bonus od depozytu 2000 zł
 • Zakład bez ryzyka 1150 zł
 • 30 dni gry bez podatku - wygrane +14%
 • Legalne gry karciane
Kod bonusowy forBET
Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET

Jeśli chodzi o typy bukmacherskie, to według niektórych specjalistów faworytem do zdobycia złotego medalu są Niemcy, którzy obecnie zajmują pierwsze miejsce w rankingu światowym IHF. Kolejne miejsca w typach bukmacherskich zajmują Chorwacja, Hiszpania i Dania. Oczywiście nie możemy zapominać o reprezentacji Polski, która ma również duże szanse na dobry wynik na swoim własnym turnieju. Warto jednak pamiętać, że w sporcie nic nie jest przesądzone i każda drużyna może zaskoczyć swoim dobrym występem.

Szczypiorniści w akcji: sprawdź kiedy Polacy zmierzą się z rywalami w Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023

Oto terminarz meczów reprezentacji Polski w Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023:

 • 11 stycznia (środa), godz. 20:30: francja – Polska (Katowice, Spodek)
 • 14 stycznia (sobota), godz. 20:30: Polska – Słowenia (Katowice, Spodek)
 • 16 stycznia (poniedziałek), godz. 20:30: Polska – Arabia Saudyjska (Katowice, Spodek)

Jeśli Polacy zajmą jedno z trzech czołowych miejsc w grupie B, zagrają w fazie zasadniczej w grupie I w Krakowie. Konkretne terminy meczów w fazie zasadniczej będą zależały od miejsca, w jakim Polacy zajmą w swojej grupie. Pełny terminarz MŚ 2023 w piłce ręcznej, tabele grup oraz drabinkę fazy pucharowej można znaleźć na oficjalnej stronie 2023 IHF World Men’s Handball Championship.

Faza wstępna vs faza zasadnicza: jakie są różnice i jakie drużyny awansują dalej?

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023 będą składać się z dwóch faz: wstępnej (grupowej) oraz zasadniczej. W fazie wstępnej, zwanej również fazą grupową, 32 drużyny zostaną podzielone na osiem grup po cztery zespoły w każdej. Każda drużyna zagra z pozostałymi zespołami w swojej grupie. Z każdej grupy do fazy zasadniczej awansują najlepsze trzy drużyny.

Faza zasadnicza będzie składać się z czterech grup po sześć drużyn w każdej. Każda drużyna zagra z pozostałymi zespołami w swojej grupie. Z każdej grupy do ćwierćfinałów awansują najlepsze cztery drużyny.

W Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023 obowiązują następujące zasady:

 • Mecze trwają 60 minut (po 30 minut w każdej połowie).
 • Gra się do dwóch zwycięstw (do dwóch wygranych meczów).
 • W przypadku remisu po 60 minutach gry rozgrywana jest dogrywka (2x5 minut).
 • Jeśli po dogrywce wynik nadal jest remisowy, rozgrywana jest rzutami karnymi.
 • Zawodnicy mogą zostać usunięci z boiska za faul czerwoną kartką lub za dwie żółte kartki.
 • Każda drużyna ma prawo do dwóch 30-sekundowych przerw taktycznych w każdej połowie.

Jeśli chodzi o punktację, to za wygrane mecze drużyny otrzymują po dwa punkty, za remis po jednym punkcie, a za porażkę zero punktów. Końcowa tabela grupy jest ustalana na podstawie ilości zdobytych punktów. W przypadku remisu w ilości punktów decydujące znaczenie ma bezpośredni mecz pomiędzy tymi drużynam

Kto według bukmacherów ma największe szanse na triumf w Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023?

W Polsce obstawianie meczów Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023 jest możliwe tylko u legalnych bukmacherów, którzy posiadają odpowiednie licencje wydawane przez Ministra Finansów. Legalni bukmacherzy działający w Polsce muszą spełniać szereg wymogów, takich jak na przykład:

 • Posiadanie odpowiednich zabezpieczeń technicznych oraz organizacyjnych zapewniających bezpieczeństwo i poufność przetwarzania danych osobowych graczy.
 • Prowadzenie działalności zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, w tym zgodnie z ustawą o grach hazardowych oraz z ustalonymi przez Ministra Finansów wymaganiami dotyczącymi m.in. reklamy, sposobu prowadzenia rachunku gry, sposobu obliczania wygranych itp.
 • Przestrzeganie zasad uczciwej gry i ochrony interesów graczy.

Legalni bukmacherzy działający w Polsce oferują szeroki wybór zakładów na Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023, w tym zarówno zakłady na poszczególne mecze, jak i zakłady specjalne dotyczące całego turnieju (np. zakłady na zdobywcę złotego medalu, zakłady na to, która drużyna awansuje do ćwierćfinałów itp.). Aby móc obstawiać mecze Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023 u legalnych bukmacherów w Polsce, należy zarejestrować się w danym serwisie i dokonać wpłaty na swoje konto gracza.

Warto pamiętać, że obstawianie meczów Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023 u nielegalnych bukmacherów jest niezgodne z prawem i może wiązać się z różnego rodzaju konsekwencjami prawnymi.

FAQ Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Kiedy i gdzie odbędą się Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023?

  Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023 odbędą się w dniach 11-29 stycznia 2023 roku w Polsce i Szwecji. Mecze rozgrywane będą w dziewięciu miastach: Sztokholm, Göteborg, Malmö, Kristianstad, Jönköping, Gdańsk, Katowice, Płock i Kraków.

 • Kiedy grają Polacy w Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023?

  Reprezentacja Polski udział w turnieju rozpocznie od trzech spotkań w fazie wstępnej (grupowej): 11 stycznia (środa), godz. 20:30: Francja – Polska; 14 stycznia (sobota), godz. 20:30: Polska – Słowenia; 16 stycznia (poniedziałek), godz. 20:30: Polska – Arabia Saudyjska. Wszystkie te mecze biało-czerwoni rozegrają w Spodku w Katowicach.

 • Jaka jest struktura Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023?

  Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023 składają się z dwóch faz: wstępnej (grupowej) oraz zasadniczej.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/pilka-reczna/mistrzostwa-swiata/mistrzostwa-swiata-pilce-recznej-mezczyzn-2023-n1161

Oceń ten tekst