KSW 78: Powrót legendy - Materla vs Grove - typy, analiza

Ocena 4.00/2 głosy

Nie przegap emocji i napięcia na gali KSW 78! Już teraz zapoznaj się z kursami bukmacherskimi i spróbuj swojego szczęścia w obstawianiu. Pamiętaj, że walka wieczoru Materla vs. Grove to tylko jedna z wielu emocjonujących potyczek, które zobaczysz podczas tej gali. A jeśli nie chcesz obstawiać, to i tak koniecznie obejrzyj transmisję gali na serwisie Viaplay lub na KSWTV.COM - to będzie niezapomniane widowisko dla każdego miłośnika sportów walki.

KSW 78: Powrót legendy - Materla vs Grove - typy, analiza

KSW 78: Czy Materla zrewanżuje się za porażkę z Grove'em?

Jeśli jesteś fanem sportów walki, 21 stycznia jest datą, na którą powinieneś się szczególnie uważnie przygotować. Właśnie wtedy odbędzie się gala KSW 78, na której zobaczymy wiele emocjonujących pojedynków. Wydarzenie odbędzie się w Netto Arenie w Szczecinie, a transmisja będzie dostępna na serwisie Viaplay oraz na KSWTV.COM.

Główną atrakcją gali będzie rewanżowy pojedynek byłego mistrza wagi średniej Michała Materli z Kendalem Grovem. Obaj zawodnicy spotkali się już w 2013 roku, a na szali był mistrzowski pas wagi średniej należący do Polaka. Po trzech wyrównanych rundach i dogrywce, jeden z najbardziej emocjonujących pojedynków w historii KSW zakończył się zwycięstwem Materli. Teraz obaj zawodnicy wracają do klatki, by rozstrzygnąć raz na zawsze, kto jest lepszy.

Logo Superbet
1 miejsce

Ocena bukmachera 5.0

 • Bonus od depozytu 200 zł
 • Cashback 3500 zł
 • Freebet 20 zł
 • Dodatkowy bonus 34 zł
Kod bonusowy Superbet
Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet
Logo Fortuna
2 miejsce

Ocena bukmachera 5.0

 • Zakład bez ryzyka 300 zł
 • Zakład bez depozytu 20 zł
 • Dodatkowy bonus 5 zł
 • Świetna aplikacja mobilna
Kod bonusowy Fortuna
Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna
Logo forBET
3 miejsce

Ocena bukmachera 4.5

 • Bonus od depozytu 2000 zł
 • Zakład bez ryzyka 1150 zł
 • 30 dni gry bez podatku - wygrane +14%
 • Legalne gry karciane
Kod bonusowy forBET
Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET

W drugiej najważniejszej walce gali, Tomasz Romanowski zmierzy się z niepokonanym Radosławem Paczuskim. Oprócz tego, na gali zobaczymy wiele innych ciekawych pojedynków, w tym m.in. Borysa Mańkowskiego, Valeriu Mircea, Łukasza Sudolskiego czy Klebera Raimundo Silva.

Nie można przegapić tej gali. Będzie to prawdziwe show pełne emocji i niezapomnianych chwil. Wejdź na serwis Viaplay lub KSWTV.COM i zarezerwuj swoje miejsce przed ekranem już teraz, by zobaczyć na żywo najlepszych zawodników w Europie.

Karta walk gali XTB KSW 78

Walka wieczoru: 88,5 kg: Michał Materla (31-9) vs Kendall Grove (24-18 1 NC)

Karta główna: 83,9 kg: Tomasz Romanowski (17-8 1 NC) vs Radosław Paczuski (5-0) 70,3 kg: Borys Mańkowski (22-10-1) vs Valeriu Mircea (27-8-1) 93 kg: Łukasz Sudolski (10-1) vs Kleber Raimundo Silva (20-12 1 NC) 93 kg: Kamil Oniszczuk (11-3) vs Ante Delija (20-7)

Karta wstępna: 70,3 kg: Bartłomiej Kopera (8-2) vs Bartosz Jakubowski (7-4) 66 kg: Kacper Formela (5-1) vs Bartłomiej Kopera (8-2) 77 kg: Bartłomiej Kopera (8-2) vs Bartosz Jakubowski (7-4)

Data: sobota, 21 stycznia 2022 Miejsce: Netto Arena, Szczecin

Transmisja gali KSW 78: Viaplay od godziny 19:00 Transmisję gali KSW 78 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Anglii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach subskrypcji Viaplay Total. We wszystkich innych krajach, transmisję KSW 78 można oglądać na KSWTV.COM

KSW 78 - Typy bukmacherskie

Typ na walkę wieczoru: Michał Materla - zwycięstwo przed czasem (Fortuna, kurs 2.05). Uzasadnienie: Materla jest faworytem tej walki, a po porażce z Pudzianowskim będzie chciał udowodnić swoją siłę i wrócić na zwycięską ścieżkę.

Typ na walkę Romanowski vs Paczuski: walka nie przekroczy 2,5 rundy (Superbet, kurs 1.84). Uzasadnienie: Romanowski jest doświadczonym zawodnikiem, a Paczuski jest niepokonany, więc możemy spodziewać się wyrównanej i emocjonującej walki, która nie przedłuży się zbyt długo.

Typ na walkę Oniszczuk vs Delija: zwycięstwo Oniszczuka przed czasem (forBET kurs 2.75). Uzasadnienie: Oniszczuk jest młodym i ambitnym zawodnikiem, który chce pokazać swoje umiejętności na dużej scenie. Delija jest doświadczonym zawodnikiem, ale Oniszczuk może zaskoczyć i zakończyć walkę przed czasem.

FAQ KSW 78: Powrót legendy - Materla vs Grove - typy, analiza

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Kiedy odbędzie się gala KSW 78?

  Gala KSW 78 odbędzie się 21 stycznia 2022 roku.

 • Gdzie będzie się odbywać gala KSW 78?

  Gala KSW 78 odbędzie się w Netto Arenie w Szczecinie.

 • Kto będzie walczył w walce wieczoru na gali KSW 78?

  Walką wieczoru na gali KSW 78 będzie pojedynek Michała Materli z Kendalem Grovem.

 • Jak mogę obejrzeć transmisję z gali KSW 78?

  Transmisję z gali KSW 78 można obejrzeć na serwisie Viaplay w ramach subskrypcji Viaplay Total w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Anglii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie. We wszystkich innych krajach transmisję można obejrzeć na KSWTV.COM

 • Czy mogę obstawić zakład na gali KSW 78?

  Tak, na gali KSW 78 można obstawić zakład u legalnych bukmacherów.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/sporty-walki/ksw-78-powrot-legendy-materla-vs-grove-typy-analiza-n1163

Oceń ten tekst