Bonus tenisowy u bukmachera

Ocena 5.00/1 głos
Bonus tenisowy u bukmachera

Obstwiając mecze tenisa ziemnego u bukmachera możesz liczyć na bonus na zakłady akumulowane w wysokości od 5% do 50% stawki. Jeżeli obstawiasz zakłady bukmacherskie na tenis ziemny to dzięki bonusowi tenisowemu możesz powiększyć swoją wygraną.

Oferta bonusowa dotyczy wygranych z przedmeczowych zakładów akumulowanych zawierających 2 lub więcej selekcji na rynki:

  • wygra mecz,
  • zwycięzca pierwszego seta  
  • zakładów na set (dokładny wynik w setach).

dla meczów pojedynczych i podwójnych z wydarzeń wielkoszlemowych (Australian Open, Rolland Garros, Wimbledon, US Open), ATP, WTA lub turniejów Challenger Tour, a także meczów pojedynczych i podwójnych z Pucharu Davisa, Fed Cup i Pucharu Hopmana.

Bonus nie ma zastosowania, jeśli zakład zostanie w pełni zamknięty przed zakończeniem się ostatniego meczu z kuponu. Tam gdzie zakład został częściowo zamknięty, bonus zostanie obliczony na podstawie pozostałej części aktywnej stawki i maksymalny bonus jaki możesz otrzymać wynosi 100.000£ lub równowartość w innej walucie. Zakłady na Podwójną szansę i na kombinację zakładów z bonusami takimi, jak Lucky 15 i Lucky 31 nie liczą się do tej oferty bonusowej.

Jeżeli Twój zakład tenisowy wygra to bukmacher doda następujące bonusy do wygranych:

Rodzaj zakładu Bonus
Dubel 5% bonus
Trebel 7,5% bonus
4 zdarzenia 10% bonus
5 zdarzeń 15% bonus
6 zdarzeń 20% bonus
7 zdarzeń 25% bonus
8 zdarzeń 30% bonus
9 zdarzeń 35% bonus
10 zdarzeń 40% bonus
11 zdarzeń 45% bonus
12 zdarzeń i więcej 50% bonus

Przykład: obstawiasz 4 mecze tenisa za 20zł o łącznym kursie AKO = @5.00. Standardowa wygrana takiego kuponu to 20 x 5 = 100 PLN, dzięki bonusowi tenisowemu wygrana wyniesie 110 PLN czyli o 10% więcej.

Fantastyczna oferta bukmachera na zakłady akumulowane na tenis oferuje możliwość na zdobycie bonusu aż do 50% na zakłady akumulowane zawierające mecze ze wszystkich najważniejszych turniejów i wydarzeń tenisa.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/tenis/bonus-tenisowy-u-bukmachera-n270

Oceń ten tekst

Podobne artykuły