E-booki sportowe i hazardowe za 1 zł!

Ocena 4.50/4 głosy
E-booki sportowe i hazardowe za 1 zł!

Epidemia koronawirusa ma swoje pozytywne strony w postaci wielu promocji i bonusów na książki, audiobooki czy kursy on-line. Szczególnie warto zwrócić uwagę na ofertę znanego wśród kibiców piłkarskich, i nie tylko, wydawnictwa Sine Qua Non, które proponuje e-booki za 1zł!

Kilka dni temu SQN ruszyło z akcją #Odrywka, w ramach które codziennie pojawia się nowy hitowy e-book za symboliczną złotówkę. Obecnie w promocji jest tytuł, który zainteresuje miłośników książek o hazardzie. Powieść w formacie epub i mobi dostępna jest w obniżonej cenie do 21.03. do godzi. 11:00.

Wszyscy patrzyli, nikt nie widział to powieść autorstwa Tomasza Marchewki. Jak sam o sobie mówi, jako dziecko zamiast strażakiem chciał zostać hakerem. Jest scenarzystą w studiu CD PROJEKT RED – pracował nad grą Wiedźmin 3: Dziki Gon, a także nad dodatkiem Krew i Wino.

  1. Jeżeli boisz się ryzykować, nawet nie siadaj do gry.
  2. Tytuły, które można było do tej pory kupić za złotówkę:
  3. Nadal jest co obstawiać i oglądać!

Jeżeli boisz się ryzykować, nawet nie siadaj do gry.

Hausenberg to miasto, które nie ma litości dla słabych. Sposobów, żeby cię przerobić, jest wiele: kieszonkostwo, obijana albo stara dobra szulerka. Lecz jeśli jesteś charakterny i nie boisz się grać o wysokie stawki, będziesz zachwycony!

Slava, młody, szatańsko zdolny szuler, wyznaje jedną zasadę – jeżeli czegoś chcesz, musisz to sobie wziąć. A jego cel jest prosty: pokazać wszystkim, że to on jest w Hausenbergu numerem jeden. Niestety, wybrał sobie fatalny moment, bo nie jest jedynym w mieście, który ma poważne plany. Na domiar złego właśnie skrewił długo szykowany przekręt. Z pomocą przychodzą mu starzy kompani: zabójca Nino i Petr, samozwańczy król złodziei. Żaden z nich nie podejrzewa, że już wkrótce przyjdzie im się zmierzyć z bardzo mocnym graczem. I postawić wszystko na jedną kartę.

Wszyscy patrzyli, nikt nie widział to brawurowo napisana, łotrzykowska opowieść o tym, że aby wygrywać z największymi, najpierw trzeba wygrać z samym sobą.

Tytuły, które można było do tej pory kupić za złotówkę:

  • Premier League. Historia taktyki w najlepszej piłkarskiej lidze świata Michael Cox (oferta dostępna do 17.03.2020 r. do godz. 17.00)
  • Wielki Następca. Niebiańskie przeznaczenie błyskotliwego towarzysza Kim Dzong Una Anna Fifield (oferta dostępna do 18.03.2020 r. do godz. 11.00)
  • Obserwuję Cię Teresa Driscoll (oferta dostępna do 19.03.2020 r. do godz. 11.00)
  • Szmata Tomasz Łapiński (oferta dostępna do 20.03.2020 r. do godz. 11.00)

Nadal jest co obstawiać i oglądać!

Książki o tematyce sportowej czy hazardowej są świetnym sposobem na zapełnienie czasu przy małej ilości meczów. Każda porcja wiedzy, zwłaszcza dotycząca np. taktyki, to także inwestycja pozwalająca przeprowadzać dobre analizy przy skutecznym typowaniu spotkań. Jeśli jednak myślicie, że koronawirus spowodował, że legalni bukmacherzy nie mają nic ciekawego w ofercie, to jesteście w błędzie. Nadal jest mnóstwo ciekawych zakładów do obstawiania. A znakomitą większość z nich możecie obstawiać wygodnie i bezpiecznie za pomocą aplikacji mobilnych, które oferuje m.in. STS, Fortuna czy Totolotek. Ten ostatni zapewnia specjalny bonus dla każdego, kto zdecyduje się zagrać przez apkę. Nawet przy zawieszeniu wielu rozgrywek czas spędzony w domu dla dobrego typera nie musi być czasem straconym!

P.S.

Stacja Eleven Sports wykupiła prawa do Hyundai A-League, dzięki czemu kibice mogą co weekend obejrzeć transmisje kilku meczów. Na australijskich boiskach występuje m.in. Radosław Majewski czy Filip Kurto.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/zaklady/e-booki-sportowe-i-hazardowe-za-1-zl-n933

Oceń ten tekst

Podobne artykuły