AsianConnect opinie i informacje

Ocena 2,25/5 | 4 głosy
 • Bonus powitalny 400 EUR
 • Broker zakładów bukmacherskich
 • Na rynku od ponad 10 lat
 • Brak opłat za depozyty i 1 wypłatę w miesiącu
 • Rewelacyjnie działający support na live chat
 • 8 bukmacherów w ofercie brokerskiej

AsianConnect
ocena
4/5 4
Odbierz bonus 400 EUR

AsianConnect (AsianConnect88) to wiarygodny broker bukmacherski działający na rynku zakładów już ponad 10 lat.

Poprzez swój serwis umożliwia anonimowe typowanie u 8 azjatyckich bukmacherów w tym w SBObet i PinBet88 - serwisie lustrzanym Pinnacle Sports. Nowym typerom oferuje bonus startowy w wysokości 400 EUR.

Jeżeli chcesz założyć konto w AsianConnect przeczytaj najpierw uważnie artykuł broker internetowy, z którego dowiedz się na jakiej zasadzie działają brokerzy internetowi i jakie plusy daje typowanie zakładów poprzez bet brokera.

Poniżej przedstawiamy opis brokera bukmacherskiego AsianConnect. Krok po kroku pokazujemy jak przejść przez proces rejestracji, depozytu i obstawienia zakładu w AsianConnect na przykładzie Pinnacle/Pinbet88.

Jakich bukmacherów obsługuje AsianConnect?

Poprzez konto w AsianConnect otrzymasz dostęp do 8 bukmacherów: Pinnacle/Pinbet88, SBObet, GA288, MaxBet, BetISN, SingBet, SharpStar oraz giełdy zakładów Matchbook, 9Wickets i OrbitX.

Dzięki AsianConnect będziesz mógł typować u tych bukmacherów poprzez anonimowe konto. Tylko AsianConnect zna dane osobowe graczy, nie przekazuje ich dalej do bukmacherów.

Jak założyć konto w AsianConnect?

Uwaga! jeżeli chcesz skorzystać z bonusu powitalnego AsianConnect to zarejestruj się z podstrony "Promotions" gdyż tylko tam wprowadzony jest kod bonusowy. Więcej informacji znajdziesz w sekcji "Promocje i bonusy".

 1. Przejdź na serwis AsianConnect88.com i kliknij w “signup”.
 2. Wypełnij formularz prawdziwymi danymi.
  • Wprowadź email, z którego będziesz robił depozyt poprzez Skrill/Neteller.
  • Wybierz metodę depozytu. Polecamy Skrill lub Neteller.
  • Zaznacz bukmacherów, do których chcesz mieć dostęp do obstawiania poprzez AsianConnect. Możesz zaznaczyć wszystkich. Uwaga! W tej chwili linki ze spryciarz.com do AsianConnect prowadzą do strony rejestracji z bonusem 400 EUR na której nie ma opcji wyboru bukmacherów! Robimy tak gdyż gracze sami nie przechodzili na poprawną zakładkę opisaną w dziale "Bonus 400 EUR krok po kroku".
  • Zatwierdź formularz.
 3. Odbierz maila i kliknij w link aktywujący.

W tej chwili konto Asian Connect jest stworzone i aktywne, aby móc obstawiać zakłady poprzez AsianConnect u wybranego bukmachera musisz wpłacić minimum 10 EUR.

Jak wpłacić pieniądze do AsianConnect?

Procedura depozytu pieniędzy do AsianConnect znacznie się różni od standardowych depozytów na konto bukmacherskie. Depozyt wpłaca się na wybranego bukmachera z oferty AsianConnect88, gdy depozyt zostanie potwierdzony to AsianConnect tworzy konto gracza u tego bukmachera.

Opisujemy dokładnie krok po kroku. Jako przykład zakładamy wpłatę poprzez Skrill/Neteller do bukmachera Pinnacle Sports.

Screen oferty bukmachera Pinbet
Komunikat Asian Connect o otrzymaniu prośby o depozyt.
 1. Zaloguj się na swoje konto. Po zalogowaniu zostaniesz przekierowany na stronę https://ac66.com - tak właśnie wygląda AsianConnect po zalogowaniu.
 2. Z lewego menu przejdź do Transactions -> deposit. Na tej stronie na górze widzisz dane kont bukmacherskich i stan gotówki na każdym z nich.
  • W “Product name” wybierz bukmachera, na którego ma zostać wpłacony depozyt.
  • Wpisz kwotę depozytu, minimum 10 EUR.
  • Kliknij “Request Deposit”.
  • Na kilka sekund pojawią się komunikaty, na górze: "Request is succesfull! Please wait for CS confirmation" i na dole "Trans. #numer (Deposit) has been Requested". Zobacz screen 1.
 3. Przejdź na skrzynkę pocztową i sprawdź maila. Po kilku minutach powinien przyjść mail od support@asianconnect88.com o tytule "Deposit Request via AMS" lub "Deposit via AMS". W mailu znajdziesz informacje na jakie konto Skrill/Neteller masz zrobić wpłatę. Uwaga! To normalne, że jako odbiorca wpłaty jest podana osoba z imienia i nazwiska o adresie z yahoo, np. Martin XYZ - to nie oszustwo. Zobacz screen 2. Jeżeli masz wątpliwości to potwierdź ten adres mailowy u konsultanta AsianConnect na live chat.
 4. Przejdź na Skrill/Neteller i zrób wpłatę na adres z maila używając swój zarejestrowany email w AsianConnect. Jeżeli nadawca wpłaty Skrill/Neteller jest inny email to należy przekazać tą informację na live chacie - w tym wypadku nazwa właściciela konta na Skrill/Neteller musi być taka sama jak konta w AsianConnect.
 5. Po kilku minutach oczekiwania powinien przyjść email o tytule "Pinnacle/Pinbet Account z potwierdzeniem wpłaty oraz loginem i hasłem do konta na Pinnacle/Pinbet88, w którym pieniądze zostały zdeponowane. Pinbet88 to lustrzany bukmacher Pinnacle Sports przeznaczony na rynek azjatycki. Zobacz screen 3

Jak zalogować się i obstawić zakład?

Screen oferty bukmachera Pinbet
Pinbet88 to pełna oferta Pinnacle Sports

Kontynuujemy wcześniejszy przykład Pinnacle/Pinbet88.

 1. Logujesz się na stronie pinbet88.com na dane podane w mailu.
 2. Po pierwszym poprawnym zalogowaniu musisz ustawić własne hasło do konta. Zapamiętaj je dobrze.
 3. Po zalogowaniu w górnym pasku zobaczysz kwotę depozytu i ofertę zakładów do obstawienia.   Zobacz screen 4 Wysokość kursów i limitów jest identyczna jak w Pinnacle Sports.
 4. Minimalny zakład do 5 EUR. Możesz obstawiać zakłady.

Powyższy przykład dotyczył zawarcia zakładu na koncie u bukmachera Pinnacle/Pinbet88, jeżeli chciałbyś obstawiać na koncie innego bukmachera obsługiwanego przez AsianConnect np. SBObet to musisz analogicznie jak dla Pinnacle zrobić depozyt, otrzymasz dane do logowania do SBObet i tam zawrzeć zakład.

W AsianConnect do każdego z bukmacherów musisz się oddzielnie zalogować na dane dostarczone mailem przez support Asian Connect. Każdy bukmacher będzie miał inny login i hasło. Jeżeli chcesz mieć dostęp do zbiorczej oferty wielu bukmacherów z poziomu jednego konta to zarejestruj się w AsianOdds.

Wypłaty/wypłaty i transfer pieniędzy

Jak wypłacić pieniądze lub przesłać je z jednego do innego bukmachera AsianConnect?

Aby wypłacić pieniądze z AsianConnect88 na swój Skrill/Neteller należy najpierw przejść weryfikację konta. Jest to standardowa procedura weryfikacji KYC, sprawdzenie dowodu i rachunku. Najlepiej poprosić o weryfikację na live chat a następnie odesłać dokumenty na maila support@asianconnect88.com.

Po weryfikacji, która może trwać 2-3 pracujące dni należy na live chat zgłosić prośbę o przelew z bukmachera X do bukmachera Y lub o wypłatę na Skrill/Neteller. Wypłaty i transfery pomiędzy bukmacherami dokonują pracownicy AsianConnect, realizowane są w przeciągu kilku minut od zgłoszenia.

Asian Connect obsługuje wpłaty i wypłaty poprzez portfele internetowe Skrill, Neteller, ecoPayz, zwykły przelew bankowy oraz kryptowalutę BitCoin. Co warte podkreślenia, AsianConnect nie pobiera prowizji przy wpłatach przez Skrill i Neteller, umożliwia też 1 miesięcznie darmową wypłatę (każda kolejna wypłata w miesiącu obarczona jest 1% prowizją) .

Bonusy i promocje w AsianConnect

AsianConnect oferuje nowym graczom bonus startowy w wysokości 20% max. 400 EUR od pierwszego depozytu na konto bukmachera Pinnacle/Pinbet88. Bonus jest przyznawany do spełnieniu 10-krotnego obrotu.

Z uwagi, że bonus startowy w AsianConnect przypisany jest jedynie do konta Pinnacle/Pinbet88 to w formularzu rejestracyjnym nie ma wyboru pozostałych bukmacherów. Pozostałych bukmacherów można dodać do swojego konta Asian Connect w późniejszym czasie.

asianconnect88

Bonus 400 EUR w AsianConnect krok po kroku:

 1. Przejdź na serwis AsianConnect.
 2. Przejdź na stronę "Promotions" i kliknij w baner "asianconnect 20% up to 400 EUR bonus". Następnie używając formularza po prawej stronie zarejestruj swoje konto. Formularz zawiera kod promocyjny ACWELCOME400 dzięki któremu otrzymasz bonus.
 3. Wpłać minimum 10 EUR na bukmachera Pinnacle/Pinbet88.
 4. Obstawiaj zakłady, do obrotu liczą się jedynie zakłady przedmeczowe po kursie minimum @1.50. Zakłady live nie wliczają się do obrotu. W przypadku kilkukrotnego obstawienia tego samego meczu do obrotu liczy się tylko pierwszy zakład.
 5. Masz 30 dni na wypełnienie obrotu (depozyt * 10 EUR)
 6. Po spełnieniu wymogów obrotu bonus zostanie dopisany do konta. Masz tylko 3 dni na wypłatę bonusu!

Nasza opinia o AsianConnect

Broker AsianConnect wygląda na wiarygodną i rzetelną firmę. Specyfika funkcjonowania brokerów bukmacherskich wpływa na dość trudny proces depozytu pieniędzy do bukmachera, na początku może to wydawać się skomplikowane.

Najważniejsze jest to, że AsianConnect dobrze spełnia swoje zadanie czyli zakłada i obsługuje w imieniu typera anonimowe konta u bukmacherów takich jak Pinnacle/Pinbet czy SBObet. Cieszy też miły dodatek w postaci 400 EUR w bonusie powitalnym.

Adres internetowy brokera AsianConnect to asianconnect88.com.

Zarejestruj się w AsianConnect

AsianConnect

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Komentarze i opinie

 1. Można w Pinku obstawić akumulator czy tylko single ?

  • Link
 2. Można stawiać akumulatory, nazywają się tam Parlay. Domyślnie wybrane selekcje ustawiają się na Single, trzeba się po prostu przełączyć na Parlay, zaznaczone zieloną ramką na screenie:

  Ten PS3838 to klon Pinbet, część klientów AsianConnect jest tam przerzucona, oferta i zasady są identyczne.

  • Link
 3. A co jeśli Skrilla mam w polskiej walucie ? Jak wtedy dokonać depozytu ?

  • Link
 4. Nie ma problemu, Skrill automatycznie przewalutuje środki z PLN na EUR. Zmień walutę przelewu z PLN na EUR przy wysyłaniu przelewu to Skrill automatycznie przeliczy dostępne środki na EUR wtedy możesz przesłać dokładną kwotę w EUR. Do podglądu kursu przewalutowania przydatny może być ten kalkulator.

  • Link

Dodaj swoją opinię o AsianConnect

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów AsianConnect są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego 400 EUR. Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem AsianConnect.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 2,25/5 | 4 głosy

Posiadasz konto w AsianConnect? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o AsianConnect innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat AsianConnect z innymi typerami.

Powiększ pole
Baner Betrally
Baner Betrally