100 000 zł do podziału w konkursie typerów od Fortuny

Ocena 4.25/4 głosy

Dołącz do darmowego konkursu typerów od bukmachera Fortuna i obstawiaj wielokrotne kupony AKO, a jeśli dopisze Ci odrobinę szczęścia to poza sporą wygraną będziesz miał szansę na bonus z gigantycznej puli nagród.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Niespodzianka od Fortuny dla fanów Roland Garros

Zmagania najlepszych tenisistów na kortach Rolanda Garrosa nabierają tempa z każdym dniem. Emocji w Paryżu z pewnością nie zabraknie, a dodatkowy zastrzyk adrenaliny mogą sobie zapewnić wszyscy typerzy, posiadający aktywne konto gracza w Fortunie.

Wszystko to za sprawą darmowego konkursu, który dla swoich klientów zorganizował ten legalny bukmacher. Poznaj zasady promocji i wkrocz do gry o darmowe bonusy z gigantycznej puli nagród.

Graj o bonus z puli nagród 100 000 zł

Regulamin tej promocji jest bajecznie prosty. Dołączyć do niej może każdy, kto posiada aktywne konto gracza w Fortunie, zaś konkurs typerów został podzielony na 3 etapy.

Pierwszy etap potrwa w dniach 30 maj - 1 czerwiec i należy postawić w nim przynajmniej 1 zwycięski kupon z min. 5 typami i kursem min. każdego z nich 1.20. Przynajmniej 1 selekcja na kuponie musi dotyczyć tenisa, zaś stawka kuponu nie może wynieść mniej niż 10 zł.

Po spełnieniu tego warunku gracz może przejść do drugiego etapu, który potrwa w dniach 2 - 4 czerwiec, zaś zadaniem gracza będzie postawienie zwycięskiego kuponu z min. 10 typami, min. 1 typem na tenis, kursem min. każdego typu 1.20 i stawką min. 10 zł.

Gracze, którym dopisze również szczęście na drugim etapie zakwalifikują się do udziału w trzecim, ostatnim etapie, w którym w dniach 5 - 6 czerwiec trzeba stworzyć identyczny zwycięski kupon jak wcześniej, tyle że musi się na nim znaleźć min. 15 typów.

Gigantyczny bonus może być Twój!

Do promocji kwalifikują się zakłady przedmeczowe oraz na żywo, kupony postawione na tradycyjnej stronie bukmachera, a także za pomocą aplikacji mobilnej Fortuna.

Gracze, którzy pomyślnie przebrną przez trzy etapy podzielą pomiędzy siebie Fortuna bonusy z puli nagród 100 000 zł (przykładowo - jeśli szczęście dopisze tylko Tobie, wówczas cały bonus jest Twój!!!).

Wszystkie bonusy zostaną wypłacone w formie punktów Fortuna Klub Plus. Więcej informacji o tym konkursie typerów znajduje się na stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/100-000-zl-do-podzialu-w-konkursie-typerow-od-fortuny

Oceń ten tekst