150 tysięcy złotych w puli nagród promocji AKO Master od Fortuny!

Ocena 5.00/2 głosy

Zbliżające się tygodnie zapowiadają się bardzo atrakcyjnie z punktu widzenia typerów, zwłaszcza tych, których specjalnością są zakłady piłkarskie. Z tej okazji specjalną promocję dla wszystkich swoich klientów przygotował legalny bukmacher Fortuna, zaś pula nagród do podziału musi robić wrażenie!

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Eliminacje do MŚ 2022 - oferta zakładów bukmachera Fortuna

Przerwa na mecze reprezentacji to zawsze bardzo intensywny okres nie tylko dla zespołów narodowych, ale i dla typerów obstawiających wyniki meczów u bukmachera. Natężenie spotkań jest wówczas olbrzymie, o czym najlepiej niech świadczy fakt, że nasza kadra zagra aż 3 mecze w ciągu 6 dni.

Już 2 września na Stadionie Narodowym w Warszawie podejmiemy Albanię, następnie trzy dni później zagramy w San Marino, a 8 września znów w Warszawie podejmiemy Anglików. Rzecz jasna pełna oferta zakładów na każde z tych spotkań czeka na Was na stronie bukmachera Fortuna, który poza atrakcyjnymi kursami ma dla Was także znakomity konkurs typerów, w którym do zgarnięcia są bonusy z puli nagród 150 tysięcy złotych!

150 tysięcy złotych dla najlepszych typerów od Fortuny

Regulamin tej promocji prezentuje się następująco. Konkurs typerów został podzielony na trzy etapy, zaś zadaniem gracza jest postawienie przynajmniej jednego zwycięskiego kuponu AKO na każdym etapie. To o czym należy pamiętać, to fakt, że wszystkie selekcje muszą być przedmeczowe, kurs żadnego typu na kuponie nie może być niższy od 1.15, zaś stawka min. każdego kuponu musi wynieść co najmniej 10 zł.

Pierwszy etap potrwa w dniach 30 sierpień - 4 wrzesień i w jego trakcie należy postawić zwycięski kupon AKO spełniający powyższe warunki, na którym znajdzie się min. 5 typów. Po spełnieniu tego zadania gracz może wziąć udział w drugim etapie (5 - 8 wrzesień), gdzie zadaniem gracza jest postawienie zwycięskiego kuponu z min. 10 typami. Ostatni, trzeci etap potrwa w dniach 9 - 13 wrzesień, zaś tam zadaniem gracza będzie stworzenie zwycięskiego kuponu z 15 selekcjami.

Gracze, którzy pomyślnie przebrną przez wszystkie etapy wezmą udział w podziale nagród. Łączna pula bonusów wyniesie aż 150 tysięcy złotych, zaś wysokość nagrody zależy od liczby triumfatorów. Wszystkie bonusy zostaną wypłacone jako lojalnościowe punkty Fortuna Klub Plus.

Trzy bonusy na start dla każdego nowego klienta Fortuny

Sporo atrakcji czeka na wszystkich graczy, którzy zdecydują się na rejestrację konta na stronie bukmachera Fortuna. Wystarczy wpisać nasz specjalny Fortuna kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a automatycznie na koncie gracza pojawią się trzy bonusy powitalne:

  • Cashback bonus 600 zł za pierwszy przegrany kupon
  • Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu aż do 2100 zł
  • Darmowy freebet bonus bez konieczności wpłaty 20 zł

Więcej informacji na temat każdego z tych bonusów powitalnych oraz pozostałych promocji okolicznościowych znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/150-tysiecy-zlotych-w-puli-nagrod-promocji-ako-master-od-fortuny

Oceń ten tekst