Bonus 100 zł od Fortuny na Multiligę w polskiej Ekstraklasie

Ocena 4.33/6 głosów

Promocja od bukmachera Fortuna z okazji ostatniej serii gier w polskiej PKO Ekstraklasie. Sprawdź regulamin bonusu i wejdź do gry o gwarantowane darmowe środki aż do 100 zł w przypadku niepowodzenia na kuponie.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Ostatnia kolejka polskiej PKO Ekstraklasy

Czas szybko mija i tyle co rozpoczynaliśmy sezon 2020/2021 w polskiej PKO Ekstraklasie, a nieubłaganie nadszedł czas zakończenia rozgrywek. Przed ostatnią kolejką znamy już większość rozstrzygnięć, zaś najciekawiej zapowiada się walka o ostatnie miejsce premiowane udziałem w eliminacjach do europejskich pucharów oraz o uniknięcie spadku.

Wszystkie mecze odbędą się o tej samej porze, tj. w niedzielę 16 maja o godz. 17:30, natomiast stacja Canal+ przeprowadzi tak lubianą przez wszystkich kibiców Multiligę, czyli jednoczesną transmisję ze wszystkich trwających akurat spotkań.

Oczywiście na stronie legalnego bukmachera Fortuna czeka na Was znakomita oferta zakładów na to wydarzenie, natomiast to nie wszystkie niespodzianki, na jakie mogą liczyć klienci tego serwisu.

Gwarantowany bonus 100 zł od Fortuny

Każdy gracz, który posiada aktywne konto w Fortunie może bowiem z tej okazji zgarnąć gwarantowany bonus Fortuna o wartości 100 zł. Regulamin tej promocji jest bajecznie prosty.

Wystarczy, że w niedzielę 16 maja obstawisz wielokrotny kupon AKO, na którym umieścisz 4 dowolne typy na żywo z oferty Fortuny, z których przynajmniej 1 będzie dotyczyło dowolnego meczu ostatniej kolejki polskiej PKO Ekstraklasy.

Stawka na kuponie nie może być niższa od 100 zł, zaś do promocji kwalifikują się kupony obstawione na tradycyjnej stronie Fortuny, za pomocą aplikacji mobilnej Fortuna lub w jednym z punktów stacjonarnych.

Nie wszedł Ci kupon? Odbierz zwrot stawki!

Jeśli wszystkie typy na kuponie okażą się poprawne, wówczas wygrana należy rzecz jasna do gracza. Natomiast w sytuacji, jeśli tylko 1 typ okaże się nieprawidłowy, wówczas bukmacher podaruje graczowi gwarantowany bonus 100 zł. Darmowe środki można również zgarnąć, jeśli więcej niż 1 typ na kuponie będzie błędny. Zwrot stawki wynosi wówczas 50 zł.

Wszystkie bonusy w ramach tej promocji wypłacone zostaną w formie punktów Fortuna Klub Plus, które gracz natychmiast może zamienić na darmowy bonus. Promocja nie łączy się z kuponami MAXIKOMBI, zaś wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do poniedziałku 17 maja do godz. 9:00. Więcej informacji na temat tego bonusu znajduje się na stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/bonus-100-zl-od-fortuny-na-multilige-w-polskiej-ekstraklasie

Oceń ten tekst