Bonus 20 za 20 na Live w Fortunie

Ocena 4.00/3 głosy

Nowy bonus od Fortuny - prowadź przy depozycie kod promocyjny live20 i otrzymaj zakład bez ryzyka 20 zł na zakłady na żywo.

Odbieram bonus! Bonus na Live w Fortuna

wpłać 20 zł i otrzymaj bonus 20 zł

Dziś (21.01.21) w godz. 12:00 – 16:00 złóż depozyt w wysokości min. 20 zł korzystając z kodu promocyjnego „live20” (przykład na screenie), a otrzymasz bonusowy zakład bez ryzyka na ofertę LIVE o wartości 20 zł (zwrot stawki do 20 zł za przegrany zakład. Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty LIVE, zawarte poprzez stronę mobilną lub aplikację mobilną z min. stawką 20 zł bez podatku.

Bonus nie wymaga aktywacji – pojawi się automatycznie na koncie klienta po dodaniu depozytu z kodem promocyjnym „live20”. Bonus aktywny jest przez 24 godziny od momentu pojawienia się na koncie. Wypłacany jest w punktach FKP – w przypadku przegranej gracz otrzymuje 2800 FKP (zwrot dokonany jest po upływie 24 godzin od rozstrzygnięcia kuponu).

Fortuna bonus 20na20

Ważne: Kwota depozytu dotyczy wpłaty w ramach jednej transakcji. Tylko pierwszy kupon zawarty po pojawieniu się oferty bonusowej zostanie objęty bonusem (o ile spełnia warunki). Bonusy nie łączą się ze sobą, tj. jeżeli gracz posiada już na koncie taki sam rodzaj bonusu (zakład bez ryzyka) aktywowany wcześniej, to kupon zostanie zaliczony najpierw do wcześniejszego bonusu.

Aby dokonać depozytu z kodem bonusowym wybierz opcję „DEPOZYT” na stronie Fortuny, kliknij przełącznik przy napisie „Czy masz kod promocyjny?” i wprowadź kod w pole tekstowe, które się pojawi. Dalsze kroki pozostają niezmienne i właściwe dla wybranej metody płatności.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/bonus-20za20-live-w-fortunie

Oceń ten tekst