Bonus 50 zł od Fortuny z okazji powrotu topowych lig piłkarskich

Ocena 5.00/4 głosy

W ten weekend swoje rozgrywki wznowi kilka najlepszych europejskich lig piłkarskich. Z tej okazji specjalna promocja czeka na wszystkich klientów legalnego bukmachera Fortuna, który rozdaje gwarantowane bonusy 50 zł.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Wraca piłka w najlepszym wydaniu - oferta zakładów Fortuny

Moment, na który mnóstwo kibiców czekało przez długie letnie wieczory - w najbliższy weekend swoje rozgrywki wznowi kilka topowych lig piłkarskich, dlatego na brak emocji nikt z nas nie będzie mógł narzekać.

W piątek, sobotę oraz niedzielę swoje rozgrywki zainaugurują m.in. niemiecka Bundesliga, angielska Premier League oraz hiszpańska La Liga, zaś biorąc pod uwagę fakt, że na boiska wyjdą również piłkarze francuskiej Ligue 1 oraz polskiej PKO Ekstraklasy to oferta od topowych bukmacherów internetowych będzie pękała w szwach.

Tak dzieje się chociażby w przypadku serwisu Fortuna, który poza mnóstwem ciekawych zakładów i atrakcyjnymi kursami na wszystkie mecze w ww. ligach proponuje również swoim klientom specjalną promocję, w ramach której można zgarnąć gwarantowaną pulę darmowych środków.

Trzy kupony = gwarantowany bonus 50 zł od Fortuny

Wszystko co trzeba zrobić, aby mieć szansę na darmowe środki to zalogować się na swoje konto gracza u bukmachera Fortuna, a następnie w piątek, sobotę oraz niedzielę postawić po przynajmniej jednym kuponie przedmeczowym, na którym min. 1 selekcja będzie dotyczyła zdarzenia z oferty zakładów na piłkę nożną.

Do promocji kwalifikują się zarówno kupony SOLO, jak i AKO, natomiast należy pamiętać, że stawka każdego kuponu musi wynieść co najmniej 50 zł, zaś kurs min. na żadnym kuponie nie może być niższy od 2.00.

Niezależnie od tego, czy kupony będą zwycięskie czy też nie, każdy gracz, który spełni warunki promocji otrzyma gwarantowany bonus 50 zł. Darmowe środki pojawią się na koncie gracza jako lojalnościowe punkty Fortuna Klub Plus, zaś na ich wykorzystanie gracz ma maksymalnie 7 dni.

Trzy promocje na start dla każdego nowego klienta bukmachera Fortuna

Sporo atrakcji czeka na każdego nowego klienta bukmachera Fortuna. Wystarczy, że w trakcie rejestracji konta wpisze on nasz Fortuna kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a automatycznie na jego koncie pojawią się trzy bonusy powitalne:

  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 20 zł

Więcej informacji o każdym z tych bonusów można odnaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/bonus-50-zl-od-fortuny-z-okazji-powrotu-topowych-lig-pilkarskich

Oceń ten tekst