Bonus AKO Master od Fortuny na Wimbledon

Ocena 5.00/3 głosy

Nie samym Euro 2021 żyje człowiek i doskonale zdają sobie z tego sprawę pracownicy bukmachera Fortuna. Z tej okazji na wszystkich klientów tego legalnego operatora czeka specjalny bonus dotyczący zmagań na kortach Wimbledonu.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Startuje Wimbledon - obstawiaj w Fortunie

Już w poniedziałek 28 czerwca startuje wielkoszlemowy turniej na trawiastych kortach Wimbledonu w stolicy Anglii. Zmagania najlepszych tenisistów w Londynie to olbrzymie święto dla wszystkich fanów tenisa w najlepszym wydaniu.

Dlatego też przez najbliższe dwa tygodnie na stronie bukmachera Fortuna czeka na Was nie tylko bogata oferta zakładów na Wimbledon, ale również atrakcyjna promocja, na koniec której Fortuna rozda wśród swoich klientów darmowe bonusy z gigantycznej puli nagród. Sprawdź regulamin promocji AKO Master od Fortuny i wejdź do gry o darmowe środki na dalszą grę.

Graj o 100 tysięcy złotych w promocji AKO Master

Zasady tego bonusu są niezwykle proste. Wszystko co musisz zrobić to zalogować się na swoje konto gracza, a następnie obstawiać wielokrotne kupony AKO (przedmeczowe lub na żywo), na których przynajmniej jedna selekcja będzie dotyczyła zmagań na kortach Wimbledonu.

W pierwszym etapie należy postawić zwycięski kupon AKO z min. 5 typami, w drugim z 10 typami, zaś w trzecim z 15 typami. Stawka min. na kuponie musi każdorazowo wynieść co najmniej 10 zł, zaś kurs żadnej selekcji nie może być niższy od 1.15.

Spełniając warunki pierwszego etapu gracz przechodzi do drugiego, a następnie trzeciego etapu. Wśród graczy, którzy stworzą zwycięskie kupony w każdych z trzech etapów bukmacher Fortuna rozda bonusy z puli nagród 100 000 zł. Darmowe środki pojawią się na koncie gracza jako lojalnościowe punkty Fortuna Klub Plus.

Trzy atrakcyjne bonusy czekają na nowych graczy w Fortunie

Bardzo atrakcyjny pakiet powitalny czeka na wszystkich graczy, którzy zdecydują się na rejestrację konta w Fortunie. Wystarczy, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego wpiszą nasz Fortuna kod promocyjny o treści SPRYCIARZ, a błyskawicznie na ich koncie pojawią się trzy bonusy na start:

  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł
  • Freebet bonus 20 zł

Więcej informacji o tym pakiecie bonusów na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/bonus-ako-master-od-fortuny-na-wimbledon

Oceń ten tekst