Bonus Selekcjoner Mistrzostw Świata 2022 w Fortunie!

Ocena 5.00/1 głos

Dwa bonusy, jeden wybór! Skorzystaj z promocji Fortuny na MŚ 2022 i wygraj więcej z Fortuną! Bukmacher Fortuna oferuje graczom dwie promocje na start ćwierćfinałów Mistrzostw Świata 2022. Promocje dotyczą Betbuildera i gracze mogą wybrać Zakład bez Ryzyka lub Dokładkę.

Odbieram bonus! Fortuna bonusy

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Bonus Selekcjoner Mistrzostw Świata 2022 w Fortunie!

Aby skorzystać z promocji, gracze muszą w dniach 9-10 grudnia 2022 w godzinach 15:00-17:00 dokonać depozytu za minimum 20 lub 50 złotych z wpisaniem kodu promocyjnego Bonus1 lub Bonus2. Gracze, którzy wybiorą Zakład bez Ryzyka, otrzymają bonus 20 złotych w przypadku przegranej.

Natomiast gracze, którzy wybiorą Dokładkę, otrzymają bonus w wysokości 50 złotych do wypłaty lub wykorzystania na dalszą grę w przypadku wygranej. Promocja łączy się z bonusami kursowymi, jednak nie są one traktowane jako zdarzenia na kuponie. Nagroda pojawi się automatycznie na koncie gracza po dokonaniu depozytu i wpisaniu kodu promocyjnego.

Gracze muszą postawić kupon w ciągu 12 godzin od momentu pojawienia się oferty na ich koncie i zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 48 godzin od postawienia kuponu. Wypłata nagrody nastąpi po 24 godzinach od rozstrzygnięcia kuponu. Kwota depozytu dotyczy jednej transakcji i promocja liczy kupony opłacone punktami Fortuny. Regulamin promocji dostępny jest na stronie Fortuny.

Aby skorzystać z promocji Fortuny Selekcjoner Mistrzostw Świata 2022, należy wykonać następujące kroki:

  1. W dniach 9-10 grudnia 2022 w godzinach 15:00-17:00 dokonać depozytu na swoje konto Fortuny za minimum 20 lub 50 złotych, wpisując kod promocyjny Bonus1 lub Bonus2.
  2. Wybrać Zakład bez Ryzyka lub Dokładkę w Betbuilderze.
  3. Postawić kupon w ciągu 12 godzin od momentu pojawienia się oferty na koncie.
  4. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 48 godzin od postawienia kuponu.
  5. Otrzymać bonus 20 lub 50 złotych po 24 godzinach od rozstrzygnięcia kuponu.

Pamiętaj, aby zapoznać się z regulaminem promocji dostępnym na stronie Fortuny.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/bonus-selekcjoner-mistrzostw-swiata-2022-w-fortunie

Oceń ten tekst