Bonusy od Fortuny na weekend

Ocena 4.57/7 głosów
Odbieram bonus! bonus powitalny fortuna

z kodem promocyjnym SPRYCIARZ zyskasz 2230 zł

Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła i pozostali zawodnicy gotowi! Najbliższe miesiące i najlepsze skocznie narciarskie całego świata czekają na ich popisy, a kibice na kolejne chwile wielkiej radości i dumy.

Już na samym początku mają okazję obejrzeć ich z bliska, gdyż Puchar Świata w skokach narciarskich rozpoczyna się w piątek w Wiśle. Z tej okazji Fortuna przygotowała wyjątkowe promocje i bonusy.

Emocje przeżywane przez polskich kibiców podczas konkursów skoków narciarskich są ogromne. Można śmiało stwierdzić, że fani tej dyscypliny z naszego kraju podchodzą do niej naprawdę wyjątkowo. Zauważył to również bukmacher Fortuna, który z okazji startu zawodów postanowił wprowadzić atrakcyjne oferty i nagrody dla swoich graczy.

Oto promocje na najbliższy weekend przygotowane przez legalnego bukmachera Fortuna:

 1. Pewniak na skoki w Wiśle. Jak skorzystać z promocji?
 2. W dniach 23-24.11.2019 postawić 2 kupony (SOLO, AKO lub MAXIKOMBI) zawierające min. 1 zdarzenie związane z Pucharem Świata w skokach w Wiśle.
 3. Zakład należy zawrzeć za pomocą strony internetowej, aplikacji mobilnej Fortuny lub w punktach stacjonarnych bukmachera.
 4. Minimalna stawka – 20 PLN na każdy kupon (prematch)

Gracze, którzy spełnią powyższe warunki otrzymają bonus 20 PLN, wypłacany w 2800 punktach FKP – bez względu na to, czy kupony będą wygrane czy przegrane.

 1. Czołowa dziesiątka. Jak skorzystać z promocji?
 • dla najaktywniejszych graczy, którzy obstawiają skoki narciarskie, Fortuna przygotowała specjalny ranking CZOŁOWA DZIESIĄTKA
 • Dziesięciu graczy, którzy w dniach 23-24.11.2019 wykonają najwyższy obrót na kuponach (SOLO, AKO, MAXIKOMBI) zawierających dowolne zdarzenie związane ze skokami narciarskimi (oferta: prematch i live) otrzyma nagrody, w postaci kart do Empiku:

Miejsca 1-3:  karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 500 zł,

miejsca 4-5: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 300 zł,

miejsca 6-8: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 200 zł,

miejsca 9-10: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 100 zł

 1. SOLO BOOST. Jak skorzystać z promocji?
 • W dniach 23-24.11.2019 punktualnie o godz. 11:00 dostępna będzie ponownie promocja Solo Boost, która zwiększa kursy wybranych spotkań.
 • W sobotę 23.11 podwyższony zostanie kurs na zwycięstwo Legii Warszawa w meczu z Pogonią Szczecin.
 • Z kolei w niedzielę, 24.11 na zwycięstwo Śląska Wrocław w spotkaniu z Wisłą Kraków.


Jak widać, Fortuna doskonale zna zamiłowanie kibiców do skoków narciarskich. Trzeba przyznać, że bukmacher przygotował bardzo atrakcyjne oferty.

Kto jest Waszym faworytem w Wiśle i w całym Pucharze Świata?

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/bonusy-od-fortuny-na-weekend

Oceń ten tekst