Bonusy z puli nagród 50 tysięcy złotych do zgarnięcia w Fortunie!

Ocena 5.00/4 głosy

Takiego konkursu typerów na stronie legalnego bukmachera w Polsce nie widzieliśmy już dawno! Poznaj regulamin najnowszej promocji od bukmachera Fortuna i graj o darmowe bonusy z gigantycznej puli nagród.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Bogata oferta zakładów na najbliższe dni

W najbliższych dniach nawet najbardziej wymagający typerzy nie powinni narzekać na brak oferty! Na sportowych arenach będzie się mnóstwo działo, dlatego przy odrobinie szczęścia będzie można odnaleźć wartościowe perełki gwarantujące wysoką wygraną.

We wtorek oraz środę poznamy finalistów Euro 2021 (sprawdź nasze darmowe typy bukmacherskie na mecze Włochy - Hiszpania oraz Anglia - Dania), w decydującą fazę wejdą zmagania najlepszych tenisistów na trawiastych kortach Wimbledonu, zaś do gry wkroczą również zespoły klubowe, które rozpoczną kwalifikacje do europejskich pucharów.

Z tej okazji na każdego klienta legalnego bukmachera Fortuna czeka nie tylko bogata oferta zakładów i atrakcyjne kursy na każde z tych wydarzeń, ale również znakomity konkurs typerów, w którym do zgarnięcia są darmowe bonusy z gigantycznej puli nagród!

Bonusy dla 50 najlepszych typerów od Fortuny

Zasady tego konkursu typerów są niezwykle proste! Wszystko co musisz zrobić to w dniach 6-7 lipiec zalogować się na swoje konto gracza na stronie bukmachera Fortuna i za min. 2 zł postawić dowolny ZWYCIĘSKI!!! przedmeczowy kupon SOLO lub AKO z jak najwyższym kursem.

Jeśli znajdziesz się w gronie 50 najlepszych typerów, którym uda się stworzyć zwycięskie kupony z najwyższymi kursami, wówczas na Twoim koncie gracza pojawi się gwarantowany bonus 1000 zł. Darmowe środki bonusowe pojawią się na Twoim koncie jako punkty lojalnościowe Fortuna Klub Plus, które natychmiast możesz zamienić na bonus.

Do konkursu nie kwalifikują się kupony przegrane, obstawione na żywo oraz te ze stawką niższą od 2 zł, zaś każdy typer może zgłosić dowolną liczbę kuponów do promocji.

Trzy bonusy powitalne dla nowych klientów Fortuny

Nie masz konta gracza w Fortunie? Czeka na Ciebie atrakcyjny pakiet powitalny. Wystarczy, że wpiszesz nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a błyskawicznie na Twoim koncie gracza pojawią się aż trzy bonusy na start:

  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł
  • Freebet bonus bez konieczności wpłaty 20 zł

Każdy z tych bonusów przeznaczony jest wyłącznie dla graczy, którzy wpiszą nasz kod promocyjny podczas rejestracji konta. Więcej informacji na temat wszystkich bonusów i promocji można znaleźć na stronie bukmachera Fortuna.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/bonusy-z-puli-nagrod-50-tysiecy-zlotych-do-zgarniecia-w-fortunie

Oceń ten tekst