Bukmacher Bet-at-Home nie uznaje ustawy hazardowej!

Ocena 4.33/3 głosy
Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Bukmacher Bet-at-Home oficjalnie zapowiedział pozostanie na Polskim rynku zakładów bukmacherskich bez wykupienia licencji Ministerstwa Finansów. Bet-at-Home nie akceptuje restrykcji nałożonych na zagranicznych bukmacherów.

Strona internetowa bet-at-home.com jest w dalszym ciągu dostępna dla graczy z Polski mimo iż znajduje się w rejestrze stron zakazanych. Rejestr, którego działnie uprawomocniło się 1 lipca jak na razie nie blokuje skutecznie dostępu do bukmacherów, którzy zdecydowali się nie zamykać dla typerów z Polski.

Oryginalna wiadomość od BAH:

1 lipca 2017 roku w Polsce weszła w życie nowa ustawa hazardowa. Jednakże różne jej zapisy naruszają podstawowe zasady prawa Unii Europejskiej.

Nasz serwis posiada ważne licencje dla kasyna, pokera i zakładów sportowych wydane przez Malta Gaming Authority i uprawniające nas do oferowania usług na terenie Unii Europejskiej, a w tym także w Polsce. 

Na tej podstawie bet-at-home.com nie akceptuje nowego ustawodawstwa i pozostaje aktywne na polskim rynku!

Jeśli pojawią się nowe kwestie, dołożymy wszelkich starań, aby je jak najszybciej wyjaśnić. Naszym celem jest dalsze dostarczanie usług graczom z Polski oraz kontynuowanie współpracy z partnerami w zakresie promowania bet-at-home.com wśród polskich użytkowników.

Będziemy informowali Cię na bieżąco o dalszym rozwoju sytuacji.

 

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/bukmacher-bet-at-home-nie-uznaje-ustawy-hazardowej

Oceń ten tekst