Bukmacher Fortuna zwraca kasę za przegrane kupony

Ocena 5.00/6 głosów

Skorzystaj z najnowszej promocji Godziny Mistrzów od legalnego bukmachera Fortuna i obstaw dowolny kupon z oferty zakładów tego operatora, a jeśli zabraknie Ci szczęścia wówczas na Twoim koncie gracza pojawi się darmowy bonus.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Czas na ćwierćfinały Euro 2021

W piątek oraz sobotę emocjonować będziemy się ćwierćfinałowymi meczami Euro 2021. Każdy z pojedynków zapowiada się mega ciekawie i gdybyśmy musieli wybrać jeden najlepszy pojedynek to mielibyśmy niemały ból głowy.

Oto szczegółowy kalendarz ćwierćfinałów Euro 2021:

Oczywiście ciekawa oferta zakładów na każde z tych spotkań czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Fortuna. Mało tego! Dzięki najnowszej promocji klienci tego serwisu nie muszą obawiać się wpadki na kuponie, gdyż wówczas na ich koncie gracza pojawi się cashback bonus.

Przegrany kupon = bonus od bukmachera Fortuna

Zasady tej promocji są szalenie proste. Wystarczy, że w piątek 2 lipca w godzinach 16-18 zalogujesz się na swoje konto gracza i wykorzystując kod promocyjny EURO wpłacisz depozyt min. 100 zł.

Automatycznie po spełnieniu tego warunku otrzymasz bonus, w ramach którego nie będziesz musiał obawiać się wpadki na kuponie w ciągu kolejnych 48 godzin. Wystarczy, że postawisz dowolny kupon SOLO lub AKO ze stawką min. 100 zł, a jeśli Twój kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz cashback bonus 50 zł.

Darmowe środki pojawią się na Twoim koncie jako punkty lojalnościowe Fortuna Klub Plus, natomiast każdy klient tego bukmachera może wykorzystać tylko jeden taki bonus.

Nie masz konta w Fortunie? Zgarnij atrakcyjny pakiet powitalny.

Bardzo atrakcyjny pakiet na start czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Fortuna. Wystarczy, że podczas rejestracji gracz wpisze nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ, a błyskawicznie otrzymasz trzy bonusy na start:

  • Cashback bonus 600 zł
  • Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł
  • Freebet bonus 20 zł

Więcej informacji o tym pakiecie bonusów na start czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/bukmacher-fortuna-zwraca-kase-za-przegrane-kupony

Oceń ten tekst