EFortuna odświeżona!

Polski bukmacher Fortuna Zakłady Bukmacherskie zmodernizował stronę internetową efortuna.pl

Ocena 4,29/5 | 7 głosów
efortuna pl zakłady bukmacherskie
nowoczesna strona www bukmacher eFortuna.pl

W ostatnich dniach Fortuna przeprowadzała prace modernizacyjne swojego serwisu internetowego. Od tej chwili gracze mogą korzystać z jego odświeżonej wersji.

Prace modernizacyjne w Fortunie związane były z przeniesieniem kanałów legalnego bukmachera na nową platformę technologiczną. Ma to pozwolić na udoskonalenie oferowanych usług.

Co zmieniło się na stronie Fortuny po przeprowadzonej modernizacji?

Zmianie uległ przede wszystkim wygląd sekcji MOJE KONTO. Nowa wersja jest bardziej czytelna, przejrzysta i intuicyjna. Jej wygląd jest identyczny na stronie oraz w aplikacji bukmacherskiej Fortuny. Gracze z łatwością odnajdą teraz swoje ostatnie kupony, przyznane bonusy, historię transakcji oraz limity czy zgody marketingowe.

Wygląd zmieniła również sekcja, na której gracze dokonują depozytów na swoje konta. Teraz wpłaty i wypłaty będą jeszcze prostsze. Nowy system umożliwia zapamiętywanie preferowanych opcji płatności gracza, najczęściej wybierany bank czy najczęściej wybieraną kartę płatniczą.

Usatysfakcjonowani będą fani opcji BLIK. Fortuna wprowadziła możliwość szybkich wpłat przy pomocy tej metody, ograniczającej się do jednego kliknięcia. BLIK One Click pozwala na płatność bez konieczności wpisywania kodu BLIK za każdym razem.

Fortuna zapowiada, że wkrótce poinformuje o kolejnych nowościach w ofercie produktowej.

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner