Fortuna rozdaje darmowe bonusy na MŚ w hokeju na lodzie

Ocena 5.00/1 głos

W piątek 21 maja rozpoczną się Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie, zaś znakomita oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Fortuna. To nie wszystkie niespodzianki na jakie mogą liczyć klienci tego serwisu. Każdy z nich ma bowiem szansę na gwarantowany bonus 50 zł, wystarczy spełnić kilka prostych warunków regulaminu.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Startują hokejowe Mistrzostwa Świata

Piątkowym meczem Niemców z Włochami rozpoczną się Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie. Pierwotnie mecze miały się odbywać na Białorusi oraz Łotwie, natomiast pandemia koronawirusa sprawiła, że ostatecznie gospodarzami turnieju będą sami Łotysze.

84. Mistrzostwa Świata odbędą się w dniach 21 maj - 6 czerwiec, zaś tytułu będą bronili Finowie. W turnieju weźmie udział 16 ekip, zaś kursy na każde spotkanie czekają na Was na stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Nie masz konta w Fortunie? Czeka na Ciebie atrakcyjny bonus na start!

Na początek informacja dla graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta w Fortunie, a chcieliby mieć dostęp do bogatej oferty zakładów na MŚ w hokeju. Nic prostszego!

Sam proces rejestracji konta gracza w Fortunie jest niezwykle prosty i nie powinien nikomu zająć dłużej, niż kilka minut. Każdy gracz, który w trakcie rejestracji nowego konta gracza na stronie bukmachera Fortuna wpisze nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, otrzyma pakiet bonusów na start:

  • Fortuna bonus 100% od pierwszego depozytu 2000 zł
  • Zakład bez ryzyka 210 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 20 zł

Taka pula darmowych środków na start przeznaczona jest wyłącznie dla graczy, którzy w momencie rejestracji nowego konta wykorzystają nasz kod promocyjny Fortuna o treści SPRYCIARZ.

Gwarantowany bonus 50 zł od Fortuny na MŚ w hokeju

Nie tylko na nowych graczy, ale na wszystkich klientów legalnego bukmachera Fortuna czeka promocja, w ramach której mogą w łatwy sposób zgarnąć darmowy bonus na dalszą grę. Regulamin tej promocji jest szalenie prosty.

Pomiędzy piątkiem i niedzielą (tj. 21-23 maj) postaw 2 lub 3 dowolne kupony, na których przynajmniej 1 typ będzie dotyczył jakiegokolwiek meczu hokejowego (może, ale nie musi być to spotkanie MŚ). Każdy kupon musi zawierać wyłącznie zdarzenia przedmeczowe, kurs min. na kuponie nie może być niższy od 2.00, zaś stawka musi wynieść co najmniej 30 zł.

Jeśli gracz postawi 2 kupony spełniające warunki promocji, wówczas na jego koncie pojawi się Fortuna bonus 20 zł. W przypadku zawarcia 3 różnych kuponów bukmacher podaruje mu gwarantowany bonus 50 zł. Wszystkie bonusy zostaną wypłacone w formie punktów Fortuna Klub Plus, które następnie można zamienić na darmowe środki.

Każdy klient Fortuny może w ramach tej promocji otrzymać tylko jeden darmowy bonus, zaś do zgarnięcia darmowych środków uprawniają zarówno kupony wygrane, jak i przegrane. Po więcej informacji o tym bonusie należy odwiedzić stronę legalnego bukmachera Fortuna.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/fortuna-rozdaje-darmowe-bonusy-na-ms-w-hokeju-na-lodzie

Oceń ten tekst