Fortuna zwraca kasę za przegrane kupony na French Open

Ocena 5.00/4 głosy

Skorzystaj z najnowszej promocji od legalnego bukmachera Fortuna i postaw dowolny zakład na żywo na wybrany mecz French Open, a jeśli zabraknie Ci szczęścia i Twój kupon okaże się przegrany, wówczas na Twoim koncie gracza pojawi się darmowy bonus.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Startuje French Open - oferta zakładów Fortuny

Zakończyły się eliminacje do tegorocznego French Open i rozpoczął się turniej główny na kortach Rolanda Garrosa. W grze o najwyższą stawkę jest rzecz jasna kilku reprezentantów Polski z Igą Świątek na czele, która przez legalnych bukmacherów w Polsce jest wymieniana jako główna faworytka turnieju pań.

Jak zwykle bogata oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Fortuna, który poza wieloma ciekawymi rynkami zakładów przygotował również dla swoich klientów szereg atrakcyjnych promocji dedykowanych specjalnie pod French Open.

Promocja Godziny Mistrzów od bukmachera Fortuna

Zasady najnowszej promocji od bukmachera Fortuna są bajecznie proste. Wszystko co musisz zrobić, to w poniedziałek 31 maja zalogować się na swoje konto gracza i w godzinach 10:00-13:00 wpłacić depozyt min. 50 zł wykorzystując promocyjny kod o treści LIVE, a następnie obstawić na żywo dowolne wydarzenie z oferty zakładów bukmachera Fortuna dotyczące French Open.

Stawka na kuponie powinna wynieść nie mniej niż 50 zł, zaś do promocji kwalifikują się zarówno zakłady obstawione na tradycyjnej wersji strony, jak również za pomocą aplikacji mobilnej Fortuna. Jeśli kupon będzie zwycięski, wówczas bukmacher natychmiast wypłaci Ci wygraną. W przypadku braku szczęścia natomiast Fortuna podaruje Ci darmowy bonus o wartości 25 zł, zaś darmowe środki pojawią się na Twoim koncie gracza jako punkty Fortuna Klub Plus.

Trzy atrakcyjne bonusy na start czekają na każdego nowego gracza w Fortunie

Nie masz jeszcze konta gracza w Fortunie? Rejestracja nowego konta trwa zaledwie kilka minut. Wszystko o czym musisz to żeby w trakcie rejestracji wpisać nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza.

Na Twoim świeżo założonym koncie gracza błyskawicznie pojawią się wówczas aż trzy atrakcyjne bonusy na start, czyli:

  • Fortuna bonus 100% od pierwszego depozytu 2000 zł
  • Zakład bez ryzyka 210 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 20 zł

Więcej informacji o pakiecie bonusów na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/fortuna-zwraca-kase-za-przegrane-kupony-na-french-open

Oceń ten tekst