Gwarantowany bonus 10 zł dziennie w Fortunie

Ocena 5.00/1 głos

Z racji tego, że emocje związane z Euro 2021 już powoli opadają, to gracze rozglądają się za alternatywną rozrywką na stronach legalnych bukmacherów. Jedną z nich mogą być symulowane gry karciane i to właśnie ich dotyczy najnowsza promocja od legalnego bukmachera Fortuna.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Bet On Games - oferta zakładów na symulowane gry karciane w Fortunie

 
Bet On Games, czyli symulowane gry karciane mogą być źródłem nie tylko spore dawki adrenaliny i doskonałej rozrywki, ale również przy odrobinie szczęścia sporej wygranej. Trudno się zatem dziwić, że tego typu ofertę zamieszcza na swojej stronie każdy szanujący się legalny bukmacher w Polsce.

Nie inaczej dzieje się w przypadku bukmachera Fortuna. Ten jeden z liderów rynku zakładów online w naszym kraju również udostępnia swoim klientom zakłady na gry karciane, zaś do ich dyspozycji są kursy na poker oraz baccarat.

To nie wszystkie niespodzianki od Fortuny. Bukmacher zaprezentował właśnie regulamin najnowszej promocji, dzięki której w banalnie prosty sposób można zgarnąć darmowe środki bonusowe.

Bonus 10 zł dziennie na Bet On Games

Promocja Fortuny potrwa w dniach 13-15 lipiec, zaś jej regulamin jest bajecznie prosty. Wszystko co musi zrobić gracz, to zalogować się na swoje konto u tego bukmachera w jeden z promocyjnych dni, a następnie obstawić symulowane gry karciane za min. 20 zł. Ten warunek można spełnić na jednym kuponie ze stawką 20 zł, za można zagrać 10 kuponów po 2 zł.

Automatycznie po spełnieniu tego warunku, niezależnie od wyników na kuponach na koncie gracza pojawi się gwarantowany bonus 10 zł. Darmowe środki pojawią się jako lojalnościowe punkty Fortuna Klub Plus, zaś na ich aktywację gracz ma maksymalnie 7 dni.

Każdy klient Fortuny może zgarnąć jeden taki bonus każdego dnia, a zatem maksymalna wartość darmowych środków bonusowych w tej promocji to 30 zł.

Trzy atrakcyjne bonusy na start dla nowych klientów Fortuny

A co z graczami, którzy do tej pory nie mają aktywnego konta na stronie bukmachera Fortuna? Żaden problem! Rejestracja konta w tym serwisie nie potrwa dłużej niż kilka minut, zaś każdy gracz, który w jej trakcie wpisze nasz Fortuna kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza otrzyma na start aż trzy bonusy powitalne:

  • Cashback bonus za pierwszy przegrany kupon 600 zł
  • Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł
  • Freebet bonus bez konieczności wpłaty 20 zł

Więcej informacji na temat pakietu na start oraz pozostałych promocji okolicznościowych od Fortuny znajduje się na oficjalnej stronie internetowej tego legalnego bukmachera.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/gwarantowany-bonus-10-zl-dziennie-w-fortunie

Oceń ten tekst