Gwarantowany bonus 50 zł od Fortuny na polskie ligi piłkarskie

Ocena 5.00/4 głosy

Po europejskich potyczkach czas na powrót piłki w krajowym wydaniu. W ten weekend na boiska wyjdą piłkarze polskiej Ekstraklasy oraz 1. Ligi, zaś specjalna promocja na to wydarzenie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Weekend z polskim futbolem - oferta zakładów Fortuny

Po całkiem udanych kwalifikacjach do europejskich pucharów w wykonaniu naszych drużyn w środku tygodnia nadszedł czas na powrót piłki ligowej. Zbliżający się weekend będzie stał pod znakiem rywalizacji w PKO Ekstraklasie oraz Fortuna 1. Lidze, zaś oferty zakładów na te mecze nie może zabraknąć na stronach legalnych bukmacherów w Polsce.

My postanowiliśmy się nieco bliżej przyjrzeć propozycjom od legalnego bukmachera Fortuna. Klienci tego serwisu mogą jak zwykle liczyć na mnóstwo ciekawych zakładów i atrakcyjne kursy na każde z tych spotkań, ale czeka na nich również specjalna promocja dedykowana pod to wydarzenie. Sprawdź regulamin bonusu od Fortuny i odbierz zwrot stawki w przypadku niepowodzenia na kuponie.

Przegrany kupon = gwarantowany bonus 50 zł od Fortuny

Zasady tej promocji są niezwykle proste. Wszystko co należy zrobić to zalogować się na swoje konto gracza w Fortunie, a następnie w dniach 30 lipiec - 1 sierpień za min. 50 zł postawić wielokrotny kupon AKO, na którym znajdą się min. 4 typy, zaś każda selekcja będzie dotyczyła meczów PKO Ekstraklasy lub Fortuna 1. Ligi.

Oczywiście jeśli wszystkie typy na kuponie będą poprawne, wówczas wygrana należy do gracza. Natomiast jeśli kupon okaże się przegrany, wówczas Fortuna podaruje mu gwarantowany bonus 50 zł.

Darmowe środki pojawią się na koncie jako lojalnościowe punkty Fortuna Klub Plus, za które można obstawić dowolne wydarzenie z oferty zakładów bukmachera Fortuna.

Trzy promocje na start dla nowych klientów Fortuny

Na jeszcze więcej niespodzianek mogą liczyć typerzy, którzy do tej pory nie zdążyli zarejestrować konta gracza w tym serwisie i zdecydują się na rejestrację w wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego. Kod o treści SPRYCIARZ sprawia, że do konta zostaną przypisane aż trzy promocje powitalne:

  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł
  • Freebet bonus bez konieczności wpłaty 20 zł

Więcej informacji o każdej z tych promocji można odnaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/gwarantowany-bonus-50-zl-od-fortuny-na-polskie-ligi-pilkarskie

Oceń ten tekst