Gwarantowany bonus od Fortuny na start Ekstraklasy

Ocena 3.86/7 głosów

W piątek 23 lipca swoje rozgrywki wznawia polska PKO Ekstraklasa. Z tej okazji specjalna promocja czeka na stronie legalnego bukmachera Fortuna, który w przypadku porażki na kuponie podaruje graczowi gwarantowany bonus.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Wraca Ekstraklasa - oferta zakładów od bukmachera Fortuna

Chwila, na którą wszyscy długo czekaliśmy. Po kilkunastu tygodniach przerwy na boiska wracają piłkarze polskiej PKO Ekstraklasy, zaś pełna oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was na stronach topowych legalnych bukmacherów w Polsce.

My postanowiliśmy się nieco bliżej przyjrzeć ofercie Fortuny. Ten legalny bukmacher słynie z szerokiego wachlarza zakładów i atrakcyjnych kursów i tak samo dzieje się również tym razem. Mało tego!

Klienci Fortuny mogą również liczyć na atrakcyjny bonus, dzięki któremu w przypadku porażki na kuponie na ich koncie gracza pojawi się gwarantowany bonus. Poznaj regulamin promocji i graj o darmowe środki od Fortuny.

Wpadka na kuponie = gwarantowany bonus 50 zł

Zasady tego bonusu są bajecznie proste. Wszystko co należy zrobić to w dniach 23-25 lipiec zalogować się na swoje konto gracza u bukmachera Fortuna i za min. 50 zł obstawić wielokrotny kupon AKO z min. 4 typami na mecze I serii gier w polskiej PKO Ekstraklasie.

Jeśli wszystkie Twoje selekcje będą poprawne, wówczas wygrana należy rzecz jasna do Ciebie. Jeśli jednak zabraknie Ci szczęścia, wówczas na Twoim koncie gracza w Fortunie pojawi się gwarantowany bonus 50 zł.

Darmowe środki pojawią się na Twoim koncie gracza jako punkty lojalnościowe Fortuna Klub Plus, zaś na ich wykorzystanie masz nie więcej niż 7 dni.

Trzy bonusy na start dla nowych klientów Fortuny

Na każdego nowego klienta Fortuny czeka bardzo atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych. Wystarczy wpisać nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a błyskawicznie na koncie gracza pojawią się aż trzy bonusy na start:

  • Cashback bonus Fortuna za pierwszy przegrany kupon 600 zł
  • Bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł
  • Freebet bonus bez konieczności wpłaty 50 zł

Więcej informacji o tym bonusie powitalnym i pozostałych promocjach od Fortuny znajduje się na oficjalnej stronie tego legalnego bukmachera.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/gwarantowany-bonus-od-fortuny-na-start-ekstraklasy

Oceń ten tekst