Jeszcze bardziej atrakcyjny pakiet na start od Fortuny na Euro 2021

Ocena 5.00/3 głosy

Powitalny pakiet na start dla nowych klientów bukmachera Fortuna uchodził dotychczas za jeden z najbardziej atrakcyjnych na polskim rynku. W trakcie Euro 2021 prezentuje się on jeszcze bardziej okazale, zaś jedną z niespodzianek dla klientów Fortuny jest jeszcze wyższy cashback bonus za pierwszy przegrany kupon oraz bonus 100% również od drugiego depozytu na stronie tego bukmachera. Oto szczegóły.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Aż trzy promocje na start od bukmachera Fortuna

Chyba nikomu z Was nie trzeba przestawiać pakietu promocji powitalnych, jaki dla swoich klientów proponuje legalny bukmacher Fortuna. Każdy bowiem gracz, który zdecyduje się na rejestrację nowego konta w Fortunie mógł dotąd liczyć na aż trzy atrakcyjne bonusy na start:

  • Bonus Fortuna 100% od pierwszego depozytu 2000 zł
  • Zakład bez ryzyka 210 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 20 zł

Należy jedynie pamiętać, aby w trakcie rejestracji nowego konta gracza wpisać nasz Fortuna kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza. Z okazji rozpoczynającego się lada dzień Euro 2021 bukmacher Fortuna postanowił jednak jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten pakiet, zaś na nowych graczy w Fortunie czekają jeszcze wyższy cashback bonus za pierwszy przegrany kupon oraz bonus podwajający kwotę drugiego depozytu.

Zwrot za pierwszy zakład do 600 zł od Fortuny

Promocja obowiązuje w dniach 1 czerwiec - 31 lipiec, zaś skorzystać z niej może każdy gracz, który w tym okresie zarejestruje nowe konto w Fortunie. Wystarczy, że w ciągu 5 dni od założenia konta na stronie bukmachera obstawi on dowolny kupon z oferty zakładów, a jeśli ten okaże się przegrany, wówczas na jego koncie gracza pojawi się cashback bonus Fortuna aż do 600 zł.

Darmowe środki pojawią się na koncie gracza w ciągu 24 godzin, natomiast żeby zwrot stawki był możliwy, to zakład musi zostać rozstrzygnięty w ciągu 30 dni od daty założenia konta w Fortunie.

Bonus 100% od drugiego depozytu 2000 zł

Z tej promocji również mogą skorzystać wyłącznie gracze, którzy zarejestrują nowe konto w Fortunie w dniach 1 czerwiec - 31 lipiec. Wystarczy, że w dowolnym terminie wpłacisz swój pierwszy depozyt na stronie tego bukmachera, a automatycznie otrzymasz bonus 100% za drugi depozyt aż do 2000 zł, który najpierw musisz aktywować w ciągu 3 dni od pierwszego depozytu, a następnie w ciągu 5 dni dokonać kolejnej wpłaty.

Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu wymaga obrotu 4x, zaś do obrotu bonusem zaliczają się wyłącznie kupony SOLO lub AKO z kursem min. 1.80. Na wykonanie obrotu gracz ma maksymalnie 14 dni i nie ma znaczenia, czy kupony będą wygrane czy przegrane. Więcej informacji o nowym pakiecie powitalnym znajduje się na stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/jeszcze-bardziej-atrakcyjny-pakiet-na-start-od-fortuny-na-euro-2021

Oceń ten tekst