Milenium sponsorem falubazu zielona góra

Ocena 4.63/8 głosów
Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Miło nam poinformować o kolejnej umowie sponsoringowej, którą właśnie podpisało Milenium. Od początku kwietnia zostaliśmy oficjalnym sponsorem sekcji piłkarskiej Falubazu. Jako zielonogórska firma chcemy wspierać ambitny projekt odbudowy lokalnej piłki nożnej.

- Falubaz jest rozpoznawalną i silną marką, którą znają w całym kraju nie tylko kibice żużla – mówi Marek Prokurat, prezes Milenium Zakłady Bukmacherskie – Jesteśmy przekonani, że tą samą drogą mogą podążyć piłkarze i wierzymy w długofalowy projekt odbudowy zielonogórskiej piłki. Chcemy w nim uczestniczyć i wspierać go na różnych płaszczyznach. Miasto, które posiada tak utytułowane zespoły żużlowe i koszykarskie zasługuje również na silną drużynę piłkarską. Razem z Falubazem chcemy zrealizować ten ambitny cel.

Milenium oprócz wspierania klubu na różnych płaszczyznach będzie również obecne ze swoim logiem na koszulkach meczowych Falubazu. Liczymy, że obowiązująca przez najbliższy rok umowa ostatecznie potrwa dłużej. Zielona Góra zasługuje na silny klub piłkarski, a my chcemy pomóc w realizacji tego celu.

- Ta umowa jest dla nas szczególnie ważna. – mówi Marcin Grygier, prezes Klubu Sportowego Falubaz. - Milenium to zielonogórska marka, więc jesteśmy szczęśliwi, że wspólnie będziemy budować nową jakość piłki nożnej w Zielonej Górze, niezależnie od dzisiejszego poziomu sportowego. Piłkarski Falubaz to projekt rozpisany na wiele lat, a nie na kilka miesięcy. Mamy nadzieję, że przez te wszystkie lata przejdziemy razem.

Milenium nadal jest sponsorem Zagłębia Lubin. Rozpoczęcie współpracy z Falubazem idealnie spaja się z dotychczasowymi działaniami sponsoringowymi - oba klubu od lat współpracują ze sobą, a ich kibice darzą się dużym szacunkiem oraz sympatią, co często widać na trybunach.

źródło: informacja prasowa

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/milenium-sponsorem-falubazu-zielona-gora

Oceń ten tekst