Milion euro w puli nagród konkursu typerów od bukmachera Fortuna!!!

Ocena 4.50/4 głosy

Dołącz do darmowego konkursu typerów zorganizowanego przez legalnego bukmachera Fortuna, wytypuj poszczególne mecze w trakcie Euro 2021 i weź udział w podziale bonusów z puli nagród milion euro!

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Startuje Euro 2021 - oferta na wszystkie mecze od Fortuny

Kibice piłkarscy w całej Europie odliczają dni i godziny dzielące ich od rozpoczęcia mistrzostw Starego Kontynentu, w trakcie których poznamy najlepsze reprezentacje w Europie. Praktycznie każdy szanujący się legalny bukmacher w naszym kraju zaprezentował swoją ofertę zakładów na to wydarzenie, natomiast jedna z najlepszych propozycji czeka na Was na stronie serwisu Fortuna.

Ten operator jak zwykle dostarcza swoim klientom produkt z najwyższej półki, dlatego typerzy posiadający konto gracza w Fortunie dostaną do ręki nie tylko kursy na wszystkie mecze Euro 2021, nie tylko rynki zakładów długoterminowych dotyczących scenariuszy w fazie pucharowej turnieju, ale również znakomitą promocję, dzięki której na ich koncie mogą pojawić się bonusy z gigantycznej puli nagród. Sprawdź regulamin konkursu typerów i wejdź do gry o darmowe środki!

Promocja EuroZnawca od bukmachera Fortuna - graj bonusy z puli miliona euro!

Nie ulega wątpliwości, że legalni bukmacherzy w Polsce zwariowali na punkcie rozpoczynających się lada dzień finałów Mistrzostw Europy. Właściwie każdy serwis oferuje swoim klientom lepszą lub gorszą promocję, natomiast wszystkich operatorów znokatował legalny bukmacher Fortuna, który proponuje graczom wzięcie udziału w konkursie typerów, w którym przy odrobinie szczęścia można zgarnąć bonusy z puli nagród o wartości miliona euro. Jakby tego było mało udział w konkursie jest całkowicie darmowy, wystarczy aktywne konto gracza w Fortunie!

Do promocji można dołączyć do 11 czerwca do godziny 21:00, a zatem do momentu kiedy na murawę Stadio Olimpico w Rzymie wybiegną reprezentacje Turcji oraz Włoch. Zadanie jakie Fortuna stawia przed graczami jest wyjątkowo proste - wystarczy zalogować się na swoje konto gracza na stronie bukmachera (można to zrobić poprzez aplikację mobilną Fortuny) i wypełnić drabinkę turniejową, tzn. wytypować kolejność w poszczególnych grupach, a następnie pary i zwycięzców meczów ⅛ finału, ćwierćfinału, półfinału i w końcu DOKŁADNY WYNIK meczu finałowego. Bułka z masłem, prawda?!

Wśród wszystkich graczy, którzy poprawnie wytypują scenariusz w trakcie Euro 2021 bukmacher rozlosuje bonusy z puli nagród w kwocie miliona euro (przykładowo, jeśli taka sztuka uda się tylko Tobie, wówczas gigantyczny bonus należy do Ciebie).

Bukmacher przewidział również nagrody pocieszenie. Wszyscy gracze, którzy poprawnie wytypują kolejność w grupach i pary ⅛ finału podzielą pomiędzy sobą 100 000 zł. Udział w konkursie typerów jest całkowicie darmowy, zaś każdy gracz ma tylko jedną próbę na uzupełnienie turniejowej drabinki.

Dołącz do Fortuny i zgarnij specjalny pakiet powitalny na Euro 2021

Tak wielka impreza jak Euro 2021 nie może obyć się bez specjalnego pakietu na start dla nowych klientów Fortuny. Bukmacher jak zwykle stanął na wysokości zadania i zaktualizował swoją promocję powitalną, dzięki czemu każdy gracz, który zdecyduje się dołączyć do grona klientów tego bukmachera w dniach 1 czerwiec - 31 lipiec i wykorzysta nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ otrzyma następujące bonusy:

  • Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu 2000 zł
  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Zakład bez ryzyka 20 zł

Na szczególną uwagę zasługuje zakład bez ryzyka od Fortuny, dzięki któremu w przypadku porażki na pierwszym kuponie bukmacher zwróci graczowi całość zainwestowanej stawki, a na jego koncie pojawi się cashback bonus aż do 600 zł. Więcej informacji o specjalnym pakiecie powitalnym na Euro 2021 znajduje się na stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/milion-euro-w-puli-nagrod-konkursu-typerow-od-bukmachera-fortuna

Oceń ten tekst