Najlepszym bukmacherem na eSport!

Ocena 5/5 | 5 głosów

W tegorocznym konkursie na najlepsze firmy bukmacherskie (EGR operator Awards 2016) Sports otrzymał tytuł najlepszego bukmachera na zakłady eSport (eSports Operator of the Year).

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się kilka dni temu w The Artillery Garden w Londynie. W wyścigu o trofeum bukmacher wyprzedził pozostałe czołowe marki bukmacherskie. Szeroka oferta i wysokie kursy bukmachera zdobyły uznanie jury w Londynie.

Jest to dla P spore wyróżnienie i potwierdzenie słusznego kierunku rozwoju oferty zakładów bukmacherskich. Przypomnijmy, że 6 lat temu w 2010 roku P jako pierwszy bukmacher wprowadził do swojej oferty zakłady na sporty elektroniczne (eSport).

Obecnie bukmacher oferuje kursy zarówno przedmeczowe jak i live na rozgrywki: DOTA, LOL, CS:GO, Hearthstone, Starcraft 2, Overwatch. Bukmacher stale powiększa ofertę dostępnych zakładów, zaangażował się też w sponsoring turniejów turniejów eSportów.

-- aktualizacja:

Bukmacher zdobył ponownie pierwsze miejsce w kategorii najlepszego bukmachera na eSport tym razem w konkursie SBC 2016. P tym samym przypieczętował swoją dominację na rynku e-sport'owych zakładów bukmacherskich.

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner