Pinnacle Sports wycofuje wycofuje się z Polski!

Ocena 4.80/5 głosów
Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Pinnacle Sports już nie dla rezydentów Polski.

Dla wielu typerów zakładów bukmacherskich to może być szok... tak... przez wiele osób uważany za najlepszego bukmachera w internecie Pinnacle Sports wycofuje się z Polski z uwagi na ustawę hazardową!

Pinnacle to światowy lider zakładów bukmacherskich pod względem wysokości kursów i limitów, szczególnie lubiany przez profesjonalnych typerów.

Mimo iż na stronie bukmachera cały czas jest dostępny serwis w języku polskim to nowi użytkownicy z Polski nie mogą się już rejestrować w Pinnacle, nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu ze strony bukmachera w języku polskim ale wiemy już, że obecni gracze mają czas do 1 kwietnia 2017 na wycofanie środków pieniężnych ze swoich kont na Pinnacle. Data 1 kwietnia nie jest przypadkowa gdyż jest to data wejścia w życie nowelizacji ustawy hazardowej z grudnia 2016 roku.

Z pewnością Pinnacle niebawem poinformuje graczy zakładów bukmacherskich na polskojęzycznej wersji swojej strony internetowej. Obecny skrótowy komunikat Pinnacle:

Due to regulatory changes, we will not be able to offer our services to residents of Poland. We apologise for any confusion this causes but the circumstances are entirely outside of our control.

Jedno jest pewne, ustawa hazardowa zbiera sowite żniwo i pozostaje coraz mniej firm bukmacherskich dla Polaków.  Spieszmy się obstawiać u bukmacherów... bo tak szybko odchodzą. Niedługo pozostanie tylko krótka lista legalnych bukmacherów.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/pinnacle-sports-wycofuje-wycofuje-sie-z-polski

Oceń ten tekst