Polska nie pokona Słowacji? Fortuna podaruje Ci bonus 100 zł!

Ocena 4.71/7 głosów

Skorzystaj z najnowszej promocji od legalnego bukmachera Fortuna i obstaw zwycięstwo Biało-Czerwonych w meczu ze Słowacją, a jeśli tak się nie stanie wówczas na Twoim koncie gracza pojawi się gwarantowany bonus 100 zł.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Obstaw zwycięstwo Polaków w Fortunie

Już w poniedziałek piłkarska Reprezentacja Polski zagra swój pierwszy mecz w ramach Euro 2021. Oczywiście oferta zakładów na to spotkanie czeka już na Was na stronach wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, natomiast my postanowiliśmy się nieco bliżej przyjrzeć propozycji od serwisu Fortuna.

Z dwóch powodów! Po pierwsze, analitycy pracujący dla tego bukmachera jak zwykle stanęli na wysokości zadania, czego efektem jest doskonała oferta zakładów na mecz Polska - Słowacja i nie mamy wątpliwości, że nawet najbardziej wymagający typerzy znajdą tam coś dla siebie.

Po drugie zaś ma to związek z bardzo atrakcyjną promocją dedykowaną właśnie pod poniedziałkowy mecz Polaków. Poznaj regulamin bonusu i zgarnij gwarantowane darmowe środki.

Brak zwycięstwa Polaków = gwarantowany bonus 100 zł

Zasady tej promocji są bajecznie proste. Wszystko co musisz zrobić, to do poniedziałku 14 czerwca do godz. 18:00 zalogować się na swoje konto gracza w Fortunie i postawić dowolny kupon przedmeczowy (SOLO lub AKO). Ważne, aby przynajmniej 1 typ na kuponie dotyczył zwycięstwa Polaków ze Słowacją, zaś stawka min. nie była niższa od 100 zł.

Jeśli wszystkie typy na kuponie okażą się poprawne, wówczas wygrana należy oczwywiście do Ciebie. Natomiast jeśli Biało-Czerwonym zabraknie szczęścia i nie zdołają pokonać Słowaków, wówczas niezależnie od pozostałych wyników na kuponie Fortuna podaruje Ci gwarantowany bonus 100 zł.

Bonus pojawi się na Twoim koncie gracza jako punkty Fortuna Klub Plus, zaś na ich wykorzystanie masz nie więcej, niż 7 dni.

Dołącz do Fortuny w trakcie Euro 2021 i zgarnij trzy bonusy na start

Z okazji trwających Mistrzostw Europy legalny bukmacher Fortuna postanowił jeszcze dodatkowo ulepszyć i tak już atrakcyjną promocję powitalną dla nowych graczy, czego efektem jest nowy pakiet na start.

Każdy gracz, który zarejestruje konto w Fortunie w dniach 1 czerwiec - 31 lipiec z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ otrzyma na starcie:

  • Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł
  • Cashback bonus 600 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 20 zł

Jedyne o czym należy pamiętać to wpisanie naszego kodu bonusowego w odpowiednie pole formularza w trakcie rejestracji nowego konta gracza. Po więcej informacji o tym bonusie na start i o pozostałych promocjach okolicznościowych należy odwiedzić oficjalną stronę legalnego bukmachera Fortuna.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/polska-nie-pokona-slowacji-fortuna-podaruje-ci-bonus-100-zl

Oceń ten tekst