Promocje w Fortunie na powrót Ekstraklasy

Ocena 4.33/6 głosów
Odbieram bonus! fortuna bonus bez depozytu

bonus 20 zł bez depozytu za punkty FKP

Już w piątek wielki powrót Ekstraklasy po koronawirusowej przerwie.

Bukmacher Fortuna przygotował dla graczy szereg promocji bukmacherskich na weekend.

Bonus 50 zł za pierwszy depozyt w Fortunie

W dniach 29.05 – 31.05 złóż depozyt w wysokości min. 50 PLN, aby otrzymać gwarantowany bonus w kwocie 50 PLN (w punktach FKP).

Oferta dla nowych użytkowników oraz tych, którzy posiadają konto w Fortunie, ale jeszcze nie dokonali swojej pierwszej wpłaty depozytowej. Warto dodać, że użytkownik, który skorzysta z promocji i dokona pełnej rejestracji otrzyma od Fortuny nawet 70 PLN (bonus + freebet za pełną rejestrację). Wpłacając 50 PLN gracz może zagrać za 120 PLN.

Pewniak 40 za 40 100%

Gramy i wracamy Ekstraklasa w Fortuna

W sobotę 30.05 postaw kupon prematch lub LIVE (SOLO, AKO, MAXIKOMBI) na kwotę min. 40 PLN, zawierający min. 1 zdarzenie z oferty polskiej Ekstraklasy, aby otrzymać gwarantowany bonus w wysokości 40 PLN (w punktach FKP). Nie ma znaczenia czy kupon będzie wygrany czy przegrany.

Do promocji zaliczają się tylko kupony zawarte i rozstrzygnięte 30.05 do godz. 23:59. Bonus zostanie przypisany do kont graczy w niedzielę rano.

Happy Hours prematch/LIVE

Nadal trwa także promocja Happy Hours, trwająca 24h godziny na dobę, dzięki której można podwyższyć wygraną o 14%. Bonus można aktywować na kuponach AKO z minimalną liczbą 3 zdarzeń i dostępny jest na całą ofertę. Minimalny kurs każdego zdarzenia musi wynosić 1,3.

Happy Hours obowiązuje także w ofercie LIVE codziennie między godz. 10:00 a 22:00.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/powrot-ekstraklasy-promocje-w-fortunie

Oceń ten tekst