Promocja EKSPERT+ od bukmachera Fortuna

Ocena 5.00/3 głosy

Zaloguj się na swoje konto gracz i dołącz do promocji EKSPERT+ od legalnego bukmachera Fortuna, obstaw wyniki meczów 1/8 finału Euro 2021 i graj o darmowe bonusy z gigantycznej puli nagród.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Przed nami runda finałowa Euro 2021

Czas żartów na Euro 2021 dobiegł końca. Na turnieju pozostała 16 najlepszych reprezentacji na Starym Kontynencie, zaś od teraz będzie obowiązywała zasada nagłej śmierci, czyli przegrywasz - jedziesz do domu.

Pierwsze mecze 1/8 finału odbędą się już w najbliższą sobotę 26 czerwca, zaś najciekawiej na tym etapie zapowiadają się pojedynki Belgów z Portugalczykami, oraz Anglików z Niemcami.

Oczywiście bogata oferta zakładów na każde z tych spotkań czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Fortuna, który poza ciekawymi zakładami przygotował również dla swoich klientów atrakcyjny bonus z gigantyczną pulą nagród.

Wytypuj mecze 1/8 finału i zgarnij bonusy z gigantycznej puli nagród

Zasady promocji EKSPERT+ od bukmachera Fortuna są bajecznie proste. Wszystko co musisz zrobić to zalogować się na swoje konto gracza i za min. 5 zł wytypować wyniki 1X2 wszystkich meczów 1/8 finału Euro 2021. Wśród graczy, którym uda się ta sztuka bukmacher rozda bonusy z puli nagród 30,000 zł.

Mało tego! Możesz również za min. 5 zł obstawić DOKŁADNE WYNIKI czterech wybranych meczów w tej rundzie, a jeśli dopisze Ci szczęście, wówczas weźmiesz udział w podziale bonusów z puli nagród 25,000 zł.

Obie promocje się nie łączą, więc możesz spróbować swojego szczęścia zarówno w jednej, jak i w drugiej. Pula nagród w obu konkursach zostanie podzielona po równo wśród wszystkich graczy, którzy będą bezbłędni w swoich typowaniach.

Atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych dla nowych klientów bukmachera Fortuna

Specjalny pakiet bonusów na start czeka na każdego gracza, który zdecyduje się na rejestrację nowego konta w Fortunie. Wystarczy, że podczas rejestracji wpisze nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, a na jego koncie gracza błyskawicznie pojawi się pakiet na start, w którego skład wejdą:

  • Freebet bonus 20 zł
  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł

Więcej informacji o tym bonusie powitalnym znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Fortuna.  

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/promocja-ekspert-od-bukmachera-fortuna

Oceń ten tekst