Pamiętacie Deluxe Ski Jump? Zagrajcie jeszcze raz z Fortuną!

Ocena 4.43/7 głosów
Odbieram bonus! www fortuna zakłady bukmacherskie

zarejestruj się w Fortunie z kodem SPRYCIARZ i zyskaj 2230 zł w bonusie

Wielu z Was ogarnęła właśnie nostalgia i błogie wspomnienia z dzieciństwa. Skoki Adama Małysza, wielka radość kibiców oraz właśnie Deluxe Ski Jump – tak właśnie wyglądała każda zima i ferie niejednego z nas jeszcze kilka lat temu.

W najbliższych tygodniach możecie przypomnieć sobie te czasy i doznać tych samych emocji. Wszystko dzięki Fortunie, która postanowiła zorganizować Turniej Skoków Narciarskich w kultową grę Deluxe Ski Jump 2.0, której twórcą jest fiński programista Jussi Koskela. Do stycznia 2020 roku każdy ma okazję zostać jej mistrzem i zdobyć wyjątkowe nagrody.

- Nigdzie popularność mojej gry nie była tak wielka jak w waszym kraju. Zawsze ciekawiło mnie, czy młodzi polscy skoczkowie, którzy akurat debiutowali w Pucharze Świata, nie mieli za sobą przygody z DSJ. I bardzo często tak właśnie się zdarzało. Niektórzy z nich podstaw skoków uczyli się właśnie przed ekranem komputera.

- mówił Koskela dwa lata temu w wywiadzie dla Onetu.

Jak wziąć udział w turnieju?

Turniej zorganizowany przez Fortunę odbędzie się w 6 miastach w Polsce:

  • W Kielcach 07.12. – 08.12.2019
  • W Bielsku-Białej 14.12. - 15.12.2019
  • w Krakowie 28.12. - 29.12.2019
  • we Wrocławiu 04.01.- 05.01.2020
  • w Łodzi 11.01. - 12.01.2020
  • w Zakopanem 24.01. - 26.01.2020

Wcześniej dwa etapy turnieju miały miejsce w Wiśle (23-24.11.2019) podczas FIS Pucharu Świata oraz w Katowicach (30.11.-01.12.2020).

 

 

Jakie są nagrody w turnieju?

Każdy uczestnik turnieju Fortuna Puchar Świata Deluxe Ski Jump otrzyma oficjalny, spersonalizowany certyfikat Deluxe Ski Jump, a także inne atrakcyjne nagrody od bukmachera.

Ponadto na zwycięzcę turnieju z każdego miasta czeka wyjazd do Zakopanego na Puchar Świata. Fortuna pokrywa koszty przejazdów oraz zakwaterowania dla zwycięzców z poszczególnych miast wraz z osobą towarzyszącą.

W Zakopanem odbędzie się także wielki finał turnieju, a jego zwycięzca pojedzie na Mistrzostwa Świata do Planicy! W tym przypadku oczywiście Fortuna również pokrywa koszty przejazdów, biletów oraz zakwaterowanie dla zwycięzcy z Zakopanego wraz z osobą towarzyszącą.

Skoki legalnych bukmacherów

Warto wspomnieć, że Fortuna chętnie angażuje się w skoki narciarskie. Bukmacher jest oficjalnym sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego oraz Polskiej Reprezentacji w Skokach Narciarskich, a także FIS Pucharu Świata w Zakopanem. Regularnie organizuje również Strefy Kibica na skoczniach, m.in. w Wiśle.

Fortuna i PZN współpracują również przy organizacji turnieju DSJ, a patronem medialnym zawodów jest TVP Sport.

https://sport.tvp.pl/45466132/ps-w-wisle-rywalizacja-nie-tylko-na-skoczni-fortuna-puchar-swiata-w-deluxe-ski-jumping

W ostatnim czasie również inny legalny bukmacher, STS, postanowił przyciągnąć fanów tej dyscypliny. Ambasadorem niedawno rozpoczętej kampanii reklamowej Dobrze wiesz, możesz obstawiać został legendarny skoczek narciarski Martin Schmitt.

Widać zatem, że moda na skoki narciarskie rozpoczęta sukcesami Adama Małysza, a podtrzymana zwycięstwami m.in. Kamila Stocha i naszej reprezentacji nie przemija. Zauważają to również bukmacherzy z licencją Ministra Finansów, którzy kierują swoje działania marketingowe do kibiców skoków.

A Wy jakie macie wspomnienia z Deluxe Ski Jump? Pamiętacie swoje rekordy albo ulubione skocznie?
Co myślicie o odkurzeniu gry przez Fortunę i zorganizowanie takiego turnieju?

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/turniej-fortuna-deluxe-ski-jump

Oceń ten tekst