Uwaga na bukmachera Otobet!

Ocena 5.00/4 głosy
Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Otobet to młody bukmacher powstały w 2015 roku. Szeroką ofertą, niezłymi kursami i wysokim bonusem powitalnym zdobył w zeszłym roku spory rozgłos na rynku zakładów bukmacherskich.

Wielu typerów z powodzeniem obstawiało zakłady w Otobet a sam bukmacher zbierał pozytywne opinie i dobrze rokował na przyszłość.

Niestety już w pierwszej połowie 2016 roku zaczęły się pojawiać negatywne opinie dotyczące początkowo problemów z supportem i weryfikacją konta a następnie poważniejsze problemy z wypłatami i nieuczciwym anulowaniem bonusa startowego.

Przy tak dużej liczbie skarg na Otobet i braku sensownego wyjaśnienia ze strony bukmachera jasnym stało się, że Otobet z dobrze zapowiadającego się bukmachera zszedł na drogę oszustwa.

We wrześniu 2016 Otobet dostał notę D na SportsBookReview (portal oceniający bukmacherów pod względem wiarygodności) a w grudniu został zdegradowany do noty F oznaczającej oszustwo. Liczba skarg zgłoszonych na Otobet jest ogromna. Problemy z bukmacherem potwierdza też portal surebety.pl gdzie temat jest szerzej opisany.

Tym samym Otobet podzielił los innej niedawnej gwiazdy zakładów bukmacherskich eXbinoG, które również po początkowych zachwytach skończyło na nocie F (oszust).

Polecamy nie rejestrować się i nie wpłacać pieniędzy do Otobet do czasu oficjalnego ustosunkowania się bukmachera do zarzucanych mu czynów. Należy śledzić informacje SBR i dopiero w przypadku zawarcia ugody bukmacher vs typerzy i podniesieniu oceny SBR do minimum D myśleć do depozycie. Osoby czujące się poszkodowane przez bukmachera powinny zgłosić się do SBR.

źródło: surebety, internet

-- aktualizacja luty 2017:

Bukmacher Otobet bez słowa wyjaśnienia przestał działać, domena otobet.com została wyłączona. Gracze, którzy na czas nie zdążyli zlecić wypłaty środków stracili wpłacone pieniądze.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/uwaga-na-bukmachera-otobet

Oceń ten tekst