W każdy poniedziałek sierpnia Fortuna zwraca kasę za przegrane kupony na żywo

Ocena 5.00/2 głosy

Sprawdź regulamin najnowszej promocji od legalnego bukmachera Fortuna i obstawiaj zakłady na żywo, a jeśli zabraknie Ci szczęścia wówczas na Twoim koncie gracza pojawi się gwarantowany bonus 50 zł.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Oferta na żywo od bukmachera Fortuna

Nowy tydzień, nowe wyzwania. Poniedziałki to zawsze specyficzne dni w życiu każdego typera. Jedni liczą kasę po udanym weekendzie, zaś inni liżą rany i zastanawiają się, gdzie odrobić poniesione przed momentem straty.

Jedni i drudzy nie powinni narzekać na słabą ofertę od legalnego bukmachera Fortuna. Ten serwis od lat przyzwyczaił nas do mnóstwa atrakcyjnych rynków zakładów, zaś szczególne powody do zadowolenia powinni mieć gracze, których specjalnością są zakłady na żywo. Na tych ostatnich czeka również specjalna promocja od Fortuny, dzięki której w przypadku porażki otrzymają specjalny bonus.

Przegrany kupon w Fortunie = bonus 50 zł

Ta promocja będzie obowiązywała w każdy poniedziałek sierpnia, zaś jej regulamin jest niezwykle prosty. Wszystko co należy zrobić to zalogować się na swoje konto gracza w Fortunie, a następnie w dowolny poniedziałek postawić wielokrotny kupon AKO, na którym znajdą się min. 4 selekcje na żywo z oferty bukmachera. Stawka na kuponie nie może być niższa od 50 zł.

Jeśli okaże się, że cały kupon będzie przegrany z powodu 1 niecelnego typu, wówczas cała stawka wraca na konto gracza jako cashback bonus. Maksymalna wartość darmowych środków to 50 zł, zaś darmowy bonus pojawi się na koncie gracza jako lojalnościowe punkty Fortuna Klub Plus. Bonus można wykorzystać na dowolne zdarzenie z oferty zakładów Fortuny w ciągu 7 dni.

Atrakcyjny pakiet powitalny dla nowych klientów Fortuny

Sporo niespodzianek czeka na każdego nowego klienta Fortuny, który zdecyduje się zarejestrować nowe konto z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego. Wystarczy wpisać kod SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a automatycznie do konta gracza zostaną dopisane aż trzy promocje na start:

  • Cashback bonus Fortuna za pierwszy przegrany kupon 600 zł
  • Bonus 100% od pierwszej wpłaty 2100 zł
  • Freebet bonus bez konieczności wpłaty 20 zł

Więcej informacji o pakiecie powitalnym Fortuny i pozostałych promocjach dla stałych graczy można odnaleźć na oficjalnej stronie tego legalnego bukmachera.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/w-kazdy-poniedzialek-sierpnia-fortuna-zwraca-kase-za-przegrane-kupony-na-zywo

Oceń ten tekst