Wirtualny pewniak, gwarantowany bonus w Fortuna

Ocena 5.00/11 głosów
Odbieram bonus! Pewniak od Fortuny

pewniak to atrakcyjny bonus Fortuny

W związku z odwołaniem na świecie większości popularnych rozgrywek sportowych bukmacher Fortuna w ramach akcji Fortuna z Bonusem przygotował na najbliższy weekend (13.03.2020 – 15.03.2020) specjalną promocję na grę w wirtualne sporty dla wszystkich graczy.

Każdy gracz, który w trakcie trwania promocji postawi min. 3 kupony prematch (solo, AKO lub zakład MAXIKOMBI) zawierające co najmniej 1 zdarzenie związane z wirtualnymi sportami o stawce min. 10 zł brutto, otrzyma bonus w wysokości 1400 punktów FKP (wartość 10 zł).

Bonus zostanie przypisany do konta niezależnie od tego, czy postawione kupony będą wygrane czy przegrane – wystarczy spełnić warunki promocji.

Bonus pojawi się na iKontach graczy w poniedziałek 16.03.2020 do godz. 23:59.

Promocja obowiązuje na stronie efortuna.pl, w aplikacji mobilnej oraz PPZ Fortuny.

Wirtualny Pewniak Fortuna z Bonusem

Czym są wirtualne sporty?

Grając w tzw. Virtuale (tzn. sporty wirtualne) gracz zawiera zakład na zdarzenia w zawodach symulowanych komputerowo. Jedna rozgrywka trwa 3 minuty, a stawiać możemy na podstawowe zdarzenia, np. zwycięzcę meczu, dokładny wynik, liczbę bramek czy miejsce w wyścigu.

Symulację możemy oglądać na żywo tak jak realne wydarzenia sportowe. Obecnie w ofercie wirtualnych sportów Fortuny znajdziemy: piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi samochodowe, żużel oraz tenis.

Zastanawiasz się co możesz obstawiać gdy rozgrywki sportowe są odwołane? Przeczytaj artykuł przełożone mecze - co obstawiać w którym przedstawiamy pięć możliwości.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/wirtualny-pewniak-gwarantowany-bonus-fortuna

Oceń ten tekst