Zyskaj w styczniu 14% więcej na wygranych w promocji Happy Hours Fortuny!

Ocena 0/0 głosów

Jeśli lubisz obstawiać zakłady sportowe, to w styczniu 2023 koniecznie skorzystaj z promocji Happy Hours Fortuny! Dzięki niej możesz zyskać aż 14% więcej na swoich wygranych bez żadnego wysiłku! To proste, wystarczy, że złożysz kupon AKO o minimalnej stawce 2 zł z co najmniej trzema zdarzeniami o minimalnym kursie 1.30 w określonych godzinach. Bonus zostanie dodany automatycznie i będziesz mógł cieszyć się większą wygraną 🎉 Nie czekaj, skorzystaj z promocji Happy Hours Fortuny i zwiększ swoje szanse na wygraną 💰

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Dołącz do grona zwycięzców i skorzystaj z bonusu Happy Hours Fortuny!

Zyskaj w styczniu 14% więcej na wygranych w promocji Happy Hours Fortuny!

Promocja Happy Hours Fortuny: zwiększ w styczniu swoje wygrane o 14% bez wysiłku!

Fortuna przygotowała dla swoich graczy promocję "Kalendarz Happy Hours" na zakłady bukmacherskie w styczniu 2023 roku. Jest to doskonała okazja, by podczas obstawiania swoich ulubionych zdarzeń sportowych zyskać jeszcze więcej. W styczniu na typerów czekają ciekawe wydarzenia, takie jak powrót najlepszych europejskich lig, środek sezonu w NBA i NHL, Australian Open oraz Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej. Dzięki promocji Happy Hours gracze mogą liczyć na podwyższenie wygranych o 14% bez konieczności podejmowania dodatkowych działań.

Aby skorzystać z bonusu Happy Hours, należy złożyć kupon AKO o minimalnej stawce 2 zł z co najmniej trzema zdarzeniami o minimalnym kursie 1.30 w określonych w kalendarzu promocji godzinach. Bonus zostanie dodany automatycznie do kuponów spełniających wymagania. Co więcej, gracze mogą korzystać z tej promocji zarówno na kuponach prematch, jak i live, dostępnych na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej oraz w punktach przyjmowania zakładów.

Promocja Happy Hours to doskonała okazja dla graczy, by zyskać jeszcze więcej na swoich wygranych. Bonus kursowy w wysokości 1.14 pozwoli im zwiększyć wygrane bez konieczności podejmowania dodatkowych działań. Warunki tej promocji są proste i łatwe do spełnienia, a gracze mogą skorzystać z niej na wielu różnych kanałach. Warto więc zapoznać się z kalendarzem Happy Hours i cieszyć się jeszcze większą radością z obstawiania swoich ulubionych zdarzeń sportowych.

Nie przegap okazji na większe wygrane z promocją Happy Hours Fortuny w styczniu!

Jeśli chcesz skorzystać z promocji Happy Hours Fortuny, to musisz wziąć pod uwagę kilka kroków. Po pierwsze, sprawdź kalendarz promocji, by upewnić się, w których godzinach możesz skorzystać z bonusu. Następnie przygotuj swój kupon AKO o minimalnej stawce 2 zł z co najmniej trzema zdarzeniami o minimalnym kursie 1.30. Możesz to zrobić na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej lub w punkcie przyjmowania zakładów.

Pamiętaj, że promocja Happy Hours jest dostępna zarówno na kuponach prematch, jak i live. Gdy spełnisz wszystkie warunki, bonus zostanie dodany automatycznie do twojego kuponu, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się większą wygraną. To proste i szybkie, więc nie czekaj i skorzystaj z promocji Happy Hours Fortuny już teraz!

Skorzystałem z promocji Happy Hours Fortuny i byłem mile zaskoczony, jak łatwo było zyskać więcej na swoich wygranych. Wszystko odbyło się automatycznie, więc nie musiałem nic robić poza złożeniem kuponu spełniającego warunki promocji. Z pewnością skorzystam z tej okazji jeszcze nie raz!

Kiedy zobaczyłem informacje o promocji Happy Hours Fortuny, byłem bardzo zainteresowany. Okazało się, że to świetna okazja, by zyskać więcej na swoich wygranych bez wysiłku. Złożyłem kupon AKO i bonus został dodany automatycznie. Teraz już wiem, że warto śledzić promocje bukmacherskie, bo mogą przynieść naprawdę fajne korzyści.

Nie przegap szansy na większe wygrane dzięki promocji Happy Hours Fortuny

Promocja Happy Hours Fortuny to świetna okazja dla graczy, którzy chcą zwiększyć swoje wygrane bez wysiłku. Dzięki niej można otrzymać bonus kursowy w wysokości 1.14, co oznacza, że wygrane zostaną podniesione o 14%. Aby skorzystać z promocji, wystarczy złożyć kupon AKO o minimalnej stawce 2 zł z co najmniej trzema zdarzeniami o minimalnym kursie 1.30 w określonych godzinach.

Bonus zostanie dodany automatycznie do takiego kuponu, a gracz będzie mógł cieszyć się większą wygraną. Promocja jest dostępna zarówno na kuponach prematch, jak i live i można skorzystać z niej na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej oraz w punktach przyjmowania zakładów.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Zyskaj w styczniu 14% więcej na wygranych w promocji Happy Hours Fortuny!

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czy promocja Happy Hours Fortuny jest dostępna tylko dla nowych graczy?

  Nie, promocja Happy Hours Fortuny jest dostępna dla wszystkich graczy, bez względu na to, czy są oni nowi czy już zarejestrowani u bukmachera.

 • Czy muszę podejmować dodatkowe działania, by skorzystać z promocji Happy Hours Fortuny?

  Nie, aby skorzystać z promocji Happy Hours Fortuny, wystarczy złożyć kupon AKO o minimalnej stawce 2 zł z co najmniej trzema zdarzeniami o minimalnym kursie 1.30 w określonych godzinach.

 • Czy mogę skorzystać z promocji Happy Hours Fortuny na kuponach prematch i live?

  Tak, promocja Happy Hours Fortuny jest dostępna zarówno na kuponach prematch, jak i live. Możesz więc wybierać sposób obstawiania, który najbardziej ci odpowiada.

 • Gdzie mogę złożyć kupon, by skorzystać z promocji Happy Hours Fortuny?

  Kupon możesz złożyć na stronie internetowej Fortuny, w aplikacji mobilnej oraz w punktach przyjmowania zakładów. Dostęp do promocji Happy Hours jest więc bardzo szeroki i łatwo dostępny.

 • Czy promocja Happy Hours Fortuny jest dostępna przez cały miesiąc czy tylko w określonych godzinach?

  Promocja Happy Hours Fortuny jest dostępna w określonych godzinach w ciągu całego miesiąca. Możesz więc skorzystać z bonusu wielokrotnie, ale tylko w wyznaczonych przez bukmachera godzinach. Aby dowiedzieć się, kiedy promocja jest aktywna, sprawdź kalendarz Happy Hours Fortuny.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/zyskaj-styczniu-14-wiecej-wygranych-promocji-happy-hours-fortuny

Oceń ten tekst