I wracają do Polski

Ocena 5.00/1 głos

Z dniem 1 lutego 2018 roku bukmacherzy wracają na rynek Polski.

Obydwie firmy bukmacherskie z grupy bukmacher wycofały się wcześniej z rynku polskiego wraz z wejściem w życie nowelizacji ustawy hazardowej 1 kwietnia 2017 roku. Od tamtego czasu rezydenci Polski nie mogli obstawiać zakładów bukmacherskich w ich serwisach internetowych.

Sytuacja ta zmienia się wraz z 1 lutego 2018 roku, bukmacher i bukmacher ponownie otwierają się na polskich graczy. Rejestracje nowych kont z Polski są możliwe, typowanie zakładów jest dostępne.

Co z ustawą hazardową?

Jednak aby nie było zbyt pięknie... akceptacja polskich graczy przez bukmacherów bukmacher i bukmacher nie oznacza wcale, że otrzymali oni polską licencję na zakłady bukmacherskie. W rejestrze stron zakazanych nadal widnieją domeny tych bukmacherów i zgodnie z obowiązującą ustawą hazardową typowanie w ich serwisach nie jest zgodne z prawem. Dostęp do ich oferty więc nadal będzie mocno utrudniony.

Zmieniło się jednak to, że teraz bukmacherzy akceptują Polaków czyli podobnie jak bukmacher, bukmacher, bukmacher uważają zakazy ustawy hazardowej za bezzasadne. Można też podejrzewać, że otwarcie strony internetowej wiąże się z  planami zakupu licencji polskiego Ministra Finansów i legalnego wejścia na rynek polski. Czy tak się stanie zobaczymy wkrótce.

Obecnie żaden z tych bukmacherów nie posiada aktywnego bonusu powitalnego na rynek Polski więc zalecamy wstrzymać się od rejestracji nowych kont do czasu pojawienia się oferty powitalnej. Bukmacherzy bukmacher i bukmacher znani byli z atrakcyjnych bonusów zatem z pewnością niebawem pojawią się ciekawe oferty, tym bardziej że 2018 to rok Mistrzostw Świata.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/i-wracaja-do-polski-n498

Oceń ten tekst

Podobne artykuły