Akcja Specjalna w STS

Ocena 5.00/1 głos

STS bukmacher

STS zakłady

STS bonusy

STS opinie

STS rejestracja

Akcja Specjalna to cotygodniowa promocja STS, dzięki której gracze mogą zdobyć bonus z puli 35 000 zł. Wystarczy postawić kupony zawierające minimum 4 zdarzenia, by następnie cieszyć się dodatkowymi środkami na zakłady bukmacherskie.

35 000 zł – taka wartość nagród czeka w puli każdej edycji Akcji Specjalnej w STS. Promocja organizowana jest co tydzień. Jest zatem o co walczyć, zwłaszcza, że ten największy polski legalny bukmacher oferuje szeroki zakres zakładów. Akcja Specjalna ma proste zasady i warunki, które spełni nawet początkujący typer.

Dzięki Akcji Specjalnej masz szansę zdobyć środki właśnie z puli 35 000 zł. Lider branży bukmacherskiej w Polsce jak zwykle zapewnia ofertę najlepszych promocji i bonusów. Zapoznaj się z warunkami Akcji Specjalnej, by zobaczyć, że to korzystna propozycja dla każdego aktywnego gracza.

Jak wziąć udział w Akcji Specjalnej od STS?

Akcja Specjalna to promocja przeznaczona dla graczy posiadających zarejestrowane konto w STS. Jeśli chcesz z niej skorzystać, zaloguj się do swojego profilu, wejdź na stronę promocji i potwierdź udział, klikając w przycisk WEŹ UDZIAŁ.

W trakcie trwania danego etapu Akcji Specjalnej wybierz 4 dowolne zdarzenia z oferty przedmeczowej (prematch) lub na żywo (live) bukmachera. Każde z tych zdarzeń musi mieć minimalny kurs 1.5, liczonym na moment rozstrzygnięcia zakładu. Tak skomponowany kupon akumulacyjny (AKO) postaw za minimum 15 zł.

Akcja Specjalna krok po kroku

  1. Wejdź na stronę STS lub ściągnij świetną aplikację mobilną bukmachera.
  2. Zaloguj się do swojego konta i potwierdź chęć udziału w Akcji Specjalnej, klikając w przycisk WEŹ UDZIAŁ.
  3. Postaw kupon, na którym znajdą się dokładnie 4 zdarzenia. Każde z nich musi mieć kurs minimum 1.50. Stawka nie może być mniejsza, niż 15 zł.
  4. Wygrałeś? Gratulacje! Oprócz wygranej, na Twoje konto bonusowe w STS trafia również kwota z puli 35 000 zł. W każdej edycji Akcji Specjalnej może wziąć udział nawet 5 Twoich wygranych kuponów.

Kiedy odbywa się Akcja Specjalna w STS?

Akcja Specjalna to promocja cykliczna. Zaczyna się o godz. 00:00 w każdy poniedziałek. Za każdym razem musisz ponownie zapisać się do promocji, jeśli chcesz wziąć udział w kolejnych etapach. Jeden etap Akcji Specjalnej trwa od poniedziałku do niedzieli do godziny 23:59.

Co mogę zyskać w Akcji Specjalnej?

Na uczestników Akcji Specjalnej czeka 35 000 zł do podziału. Środki dzielone są po każdym etapie proporcjonalnie przez liczbę wszystkich promocyjnych kuponów w formie doładowania bonusowego. W promocji biorą udział tylko wygrane kupony.

Bonus trafi na Twoje konto w terminie maksymalnie do 3 dni po zakończeniu danego etapu promocji. Pamiętaj, że do Akcji Specjalnej zakwalifikowanych zostanie maksymalnie 5 Twoich kuponów, które okażą się wygrane.

Im więcej wygranych kuponów (maksymalnie 5) zakwalifikuje się do Akcji Specjalnej, tym większy bonus z 35 000 zł trafi na Twoje konto.

Jak wypłacę przyznany bonus?

Jeśli spełniłeś warunki promocji Akcja Specjalna, a Twoje kupony okazały się trafione, oprócz wygranej otrzymasz również bonus z puli 35 000 zł. Aby je wypłacić, musisz wykonać trzykrotny obrót uzyskaną kwotą. Np. jeśli w ramach Akcji Specjalnej na Twoje konto bonusowe trafi 30 zł, to musisz dokonać obrotu kwotą 90 zł, zanim będziesz mógł wypłacić te środki na swoje konto bankowe.

Do obrotu kwalifikują się stawki tylko z wygranych kuponów. Kurs całkowity takiego zakładu to 1.91. Po spełnieniu tych warunków środki trafiają do Twojego konta depozytowego i możesz z nimi robić, co chcesz – wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady bukmacherskie w STS.

Jakie zakłady nie kwalifikują się do Akcji Specjalnej?

W promocji Akcja Specjalna od STS nie biorą udziału zakłady anulowane lub wypłacone wcześniej za pomocą opcji Cash-out oraz STS Bezpieczny, Superoferta, MaxiKombi, Hit Dnia, zakłady na Betgames oraz Sporty Wirtualne. Wykluczone są również zakłady rozliczone w części lub całości przez STS jako zwrot oraz zakłady zawarte z konta bonusowego.

Kto może wziąć udział w Akcji Specjalnej STS?

Do Akcji Specjalnej może dołączyć każdy gracz, który posiada zarejestrowane konto w STS. Dodatkowo, musisz wyrazić chęć udziału w Akcji Specjalnej, klikając w odpowiedni przycisk na stronie promocji. Pamiętaj, że musisz to zrobić w przypadku każdej edycji. Twój udział nie będzie przedłużany automatycznie.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/akcja-specjalna

Oceń ten tekst