Hit Dnia i Superoferta STS

Ocena 4.20/5 głosów

STS bukmacher

STS zakłady

STS bonusy

STS opinie

STS rejestracja

Lubisz zawierać zakłady bukmacherskie na najpopularniejsze zdarzenia sportowe? Skorzystaj z Zakładów Specjalnych w STS, czyli Hit Dnia oraz Superoferta i obstawiaj je po najwyższych kursach.

Zakłady Specjalne w STS to wybrane zdarzenia z różnych dyscyplin sportowych. Każdy, kto z nich skorzysta, może liczyć na bonus w postaci wysokiego kursu.

Liga Mistrzów, Mistrzostwa Europy czy Igrzyska Olimpijskie. Topowe mecze danej kolejki najmocniejszych rozgrywek. Hit Dnia i Superoferta w STS to zakłady bukmacherskie o podwyższonych kursach na najważniejsze spotkania dnia. Jeśli interesują Cię najpopularniejsze wydarzenia sportowe i czujesz się w nich mocny, to koniecznie sprawdź codzienną selekcję największego legalnego bukmachera w Polsce.

  1. Jak skorzystam z Hitu Dnia i Superoferty w STS?
  2. Co znajdziesz w ofercie Hit Dnia i Superoferta?
  3. Dla kogo przeznaczone są Zakłady Specjalne w STS?

Jak skorzystam z Hitu Dnia i Superoferty w STS?

Obstawianie najważniejszych zdarzeń sportowych o wyjątkowo wysokich kursach jest bardzo proste. Logujesz się na stronę legalnego bukmachera lub do aplikacji mobilnej STS, a w menu bocznym z dyscyplinami odnajdujesz kategorię Zakłady Specjalne. Tam właśnie znajduje się bonus Hit Dnia oraz Superoferta, a w nich mecze z podwyższonymi kursami na dziś i jutro.

Hit dnia - oferta zakładów w STS

Bonus Superoferta w STS to wyróżnione zdarzenia sportowe, na które czekają wszyscy kibice. Legalny bukmacher STS wybiera mecze spośród wielu różnych rozgrywek, aby każdy gracz mógł wybrać coś interesującego dla siebie. W Superofercie znajdziesz spotkania gigantów jak Real Madryt czy FC Barcelona, ale również mecze, które decydują o awansie czy spadku jednej z drużyn. Możesz je obstawiać w dowolny sposób – jako zakłady pojedyncze lub wielokrotne.

Z kolei bonus Hit Dnia to same perełki, najważniejsze i najbardziej medialne mecze dnia. Zakłady z oferty Hit Dnia w STS możesz zawierać na kuponach SOLO, AKO oraz Maxikombi. Nie możesz natomiast zawierać ich za środki znajdujące się na saldzie bonusowym – to w zasadzie jedyne ograniczenie.

A podwyższone kursy Zakładów Specjalnych są naprawdę atrakcyjne! Stanowią świetny wybór na kupon pojedynczy, a także mocno podnoszą kurs ogólny kuponu wielokrotnego.

Co znajdziesz w ofercie Hit Dnia i Superoferta?

W Hicie Dnia i Superofercie od STS znajdziesz zakłady na mecze, których zapowiedzi zajmują pierwsze strony gazet i portali sportowych. W środku tygodnia są to zazwyczaj najlepsze lub decydujące starcia europejskich pucharów – Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. W weekendy to najciekawsze spotkania najmocniejszych lig piłkarskich – Premier League, Bundesligi, Serie A czy La Ligi. W czasie wielkich imprez sportowych, jak mundial, mistrzostwa Europy czy Igrzyska Olimpijskie będą to najważniejsze zdarzenia danego dnia.

Superoferta - zakłady w STS

Jedno jest pewne. Jeśli interesują Cię najpopularniejsze zdarzenia sportowe i najwyższe kursy, to w Superofercie i Hicie Dnia znajdziesz coś dla siebie przez cały tydzień.

Dla kogo przeznaczone są Zakłady Specjalne w STS?

Jest wielu typerów, którzy uwielbiają długie analizy i potrafią głęboko przeszukiwać ofertę STS w poszukiwaniu kursów i ciekawych zdarzeń. Dla nich Zakłady Specjalne, czyli Superoferta i Hit Dnia mogą być propozycją uzupełnienia swoich kuponów o zakłady z wysokimi kursami.

Większość graczy najlepiej czuje się jednak w obstawianiu najważniejszych wydarzeń, gdyż mają o nich największą wiedzę i orientacją się w wielu szczegółach. A Superoferta i Hit Dnia podaje im te zakłady na tacy, zapewniając przy tym podwyższone kursy. Wystarczy wejść na stronę lub zalogować się do mobilnej aplikacji STS i wybrać kategorię Zakłady Specjalne. Codzienna selekcja meczów czeka na każdego gracza!

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/hit-dnia-superoferta

Oceń ten tekst