Bezpieczne 25 zł na esport w STS

Ocena 5.00/1 głos

STS bukmacher

STS zakłady

STS bonusy

STS opinie

STS rejestracja

Bezpieczne 25 zł na esport to świetna promocja STS, dzięki której gracze mogą bez obaw obstawiać zakłady na sporty elektroniczne. W przypadku przegranej legalny bukmacher zwraca część wartości wkładu z zawartych kuponów.

Esport w STS to potężny, osobny dział, w którym miłośnicy tej dyscypliny znajdą jedną z najbogatszych ofert zakładów bukmacherskich na polskim rynku. Są tu najpopularniejsze oraz te zdobywające uznanie gry, jak Counter Strike, League of Legends, Dota 2 czy Arena of Valor, Overwatch czy Valorant. Mnogość zdarzeń i rynków sprawia, że obstawianie esportu w STS to czysta przyjemność.

Dla wszystkich graczy, którzy obstawiają lub chcą zacząć obstawiać zakłady na esport, STS przygotował specjalną ofertę – Bezpieczne 25 zł na esport. Dzięki niej nie musisz martwić się o rozstrzygnięcie zakładów. Jeśli Twoje typy okażą się błędne, bukmacher zwróci Ci część stawki. A co najlepsze, w tej promocji od legalnego bukmachera STS możesz brać udział w każdym tygodniu jej trwania.

Bezpieczne 25 zł na esport – jak obstawiać?

Aby wziąć udział w tej promocji, musisz spełnić dwa proste warunki. Pierwszym jest posiadanie konta u bukmachera. Jeśli jeszcze go nie założyłeś, sprawdź, jak zarejestrować konto w STS w kilka chwil. Pamiętaj, że wpisując kod promocyjny od Spryciarz podczas zakładania konta zyskujesz powiększony bonus powitalny o łącznej wartości 1259 zł.

Drugim warunkiem jest dołączenie do akcji Bezpieczne 25 zł na esport. W tym celu wchodzisz na stronę internetową lub logujesz się do aplikacji bukmacherskiej STS, następnie na podstronę promocji i klikasz przycisk WEŹ UDZIAŁ. Od tej chwili jesteś uczestnikiem promocji Bezpieczne 25 zł na esport.

Teraz czas na obstawienie zakładów. Wybierasz interesujące się zdarzenia z oferty przedmeczowej na esport w STS i umieszczasz je na kuponie. Pamiętaj, że w akcji Bezpieczne 25 zł na esport biorą udział kupony SOLO z kursem minimalnym 1.85. W czasie jednego etapu musisz zawrzeć zakłady na łączną kwotę minimum 50 zł. Kupony muszą być zawarte z konta depozytowego. Zawierasz zakład i czekasz na wynik. Pamiętaj, że aby zakłady wzięły udział w tej promocji STS, muszą zostać zawarte i rozliczone w trakcie trwania jednego etapu akcji.

Pewne 25 złotych w STS

Bezpieczne 25 zł na esport – ile mogę wygrać?

Jeśli wygrałeś, wygrana trafia od razu do Ciebie. Jeśli jednak Ci się nie powiedzie, to STS dodaje do Twojego konta bonusowego 10% sumy przegranych zakładów. Każdy kolejny kupon, który będzie kwalifikował się do promocji Bezpieczne 25 zł na esport, będzie sumowany. Maksymalnie w ten sposób możesz zyskać 25 zł zwrotu. Otrzymasz tylko jeden bonus za jeden etap.

W ciągu 3 dni od zakończenia danego etapu promocji środki trafią na Twoje konto. Możesz brać udział w promocji w każdym tygodniu jej trwania. Jeden etap trwa tydzień i zaczyna się zawsze w poniedziałek o godz. 01:00, a kończy w niedzielę o godzi. 23:58.

Wygrana znajdzie się na koncie bonusowym, czyli może być przeznaczona wyłącznie na zawieranie zakładów bukmacherskich w STS. Aby przenieść środki uzyskane w ramach wygranej w promocji Bezpieczne 25 zł na esport, czyli przenieść je z konta bonusowego na konto depozytowe, musisz dokonać nimi 3-krotnego obrotu. W ramach obrotu możesz obstawiać dowolne zakłady bukmacherskie z oferty STS. Minimalny kurs całkowity kuponu kwalifikującego się do obrotu to 1.91.

Z obrotu środkami uzyskanymi w ramach promocji Bezpiecznej 25 zł na esport wyłączone są Zakłady Specjalne, czyli Hit Dnia oraz zakłady na Betgames, a także kupony Maxikombi, Zakład Bezpieczny oraz kupony wypłacone za pomocą opcji Cash-out. Ponadto nie będziesz mógł wykorzystać bonusu, jeśli wszystkie zakłady zawarte przez Ciebie na koncie bonusowym zostaną już rozstrzygnięte, a saldo tego konta będzie mniejsze niż 2 zł. Wówczas dalsze obstawianie stanie się niemożliwe.

Bezpieczne 25 zł na esport krok po kroku

  1. Logujesz na swoje konto w STS na stronie internetowej bądź w aplikacji bukmacherskiej.
  2. Obstawiasz kupon SOLO na wybrane wydarzenie esportowe. Kurs minimalny zakładu musi wynieść minimum 1.85. W czasie jednego etapu musisz postawić zakład lub zakłady za łączną kwotę minimum 50 zł.
  3. Jeśli wygrałeś, cieszysz się kasą. Jeśli jednak tym razem Ci się nie powiedzie, STS w ciągu trzech dni wypłaci na Twoje konto bonusowe 10% sumy przegranych zakładów. Maksymalnie możesz zdobyć w ten sposób 25 zł w jednym etapie akcji.
  4. Aby mieć możliwość wypłaty środków, musisz obrócić nimi 3-krotnie na dowolnych zakładach z oferty legalnego bukmachera STS. Minimalny kurs całkowity wynosi 1.91.
  5. To wszystko! Po dokonaniu obrotu środki zostają przeniesione z Twojego konta bonusowego na konto depozytowe. Możesz je wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie zakładów w STS.

Dla kogo przeznaczona jest promocja Bezpieczne 25 zł na esport?

Oczywiście docelowo ta promocja legalnego bukmachera STS skierowana jest do graczy obstawiających zakłady na esport. Dzięki niemu mogą zyskać zwrot części sumy przegranych kuponów. Z pewnością jest to dla takich typerów atrakcyjna promocja, sprawdzająca się zwłaszcza podczas regularnego obstawiania.

Jednak jeśli dotąd nie próbowałeś swoich sił w obstawianiu esportu, to Bezpieczne 25 zł na esport również będzie dla Ciebie idealną propozycją. Esport zyskuje coraz większą popularność w Polsce i na świecie. Jest to dyscyplina bardzo efektowna i odporna np. na wszelkie pandemie. Warto zainteresować się nią już teraz, bo w niedalekiej przyszłości będzie stanowić całkiem dużą część oferty legalnych bukmacherów. A już teraz wielu graczy czerpie z esportu bardzo duże zyski. Sprawdź, być może i Tobie esport przypadnie do gustu.

Bezpieczne 25 zł na esport – czy warto skorzystać?

Bezpieczne 25 zł na esport w STS to świetna promocja, dzięki której możesz obstawiać zakłady na sporty elektroniczne ze spokojną głową. Jeśli kupon wejdzie, cieszysz się wygraną. A gdy zakłady okażą się błędnie wytypowane i tak otrzymujesz 10% sumy postawionych zakładów. Wystarczy, że dołączysz do akcji na specjalnej podstronie promocji w serwisie STS.

To wszystko, nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych ruchów czy spełniać czasochłonnych warunków. A jeśli obstawiasz lub będziesz obstawiał esport regularnie, to możesz korzystać z akcji Bezpieczne 25 zł na esport co tydzień!

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/bonus-na-esport

Oceń ten tekst