Pewne 20 zł na Betgames w STS

Ocena 5.00/1 głos

STS bukmacher

STS zakłady

STS bonusy

STS opinie

STS rejestracja

Pewne 20 zł na Betgames to świetna promocja dla graczy, którzy chcą zacząć swoją przygodę z grami karcianymi w STS. Wystarczy postawić swoje pierwsze zakłady na Betgames, a w razie przegranej bukmacher zwraca stawkę 20 zł.

Poker, wojna i bakarat dostępne w Betgames zyskują coraz większą popularność, nie tylko wśród amatorów gier karcianych. Nowoczesne lobby oraz możliwość gry przez aplikację mobilną bukmachera zapewniają wyjątkowy komfort obstawiania. A teraz dodatkowo największy legalny bukmacher działający w Polsce, czyli STS, zapewnia promocję dającą Pewne 20 zł na Betgames!

Jak otrzymam Pewne 20 zł na Betgames?

W tej promocji STS możesz wziąć udział, jeśli zarejestrowałeś swoje konto u bukmachera po rozpoczęciu akcji, czyli 28.02.2020 roku lub później. A jeśli nie posiadasz jeszcze konta w STS, to najlepszy moment, by go założyć i w łatwy sposób zdobyć Pewne 20 zł na Betgames.

Korzystanie z promocji Pewnie 20 zł na Betgames to banał. Na początku przejdź do lobby Betgames i sprawdź ofertę zakładów na wojnę, pokera i bakarat. Następnie z konta depozytowego postaw zakłady z jednym zdarzeniem (SOLO), wybierając tylko z typowania wyników na gry karciane Betgames. Minimalny kurs zakładu liczony na moment jego rozstrzygnięcia to 1.90. Natomiast minimalna łączna stawka zakładów wynosi 20 zł. Możesz zatem postawić dowolną liczbę zakładów, pamiętając, by suma ich stawek była równa bądź większa niż 2 dychy.

Czas na zawarcie zakładów w promocji Pewne 20 zł na Betgames w STS liczony jest od chwili, kiedy po raz pierwszy od rejestracji konta w STS postawisz zakład na gry karciane Betgames i trwa do godziny 23:59 tego samego dnia. Spójrz na poniższe przykłady:

 • jeżeli Twój pierwszy zakład na Betgames został zawarty 05.04.2020 r. o 11:00 to wówczas możesz zawierać zakłady kwalifikujące się do promocji najpóźniej do 23:59 dnia 05.04.2020 r.
 • jeżeli Twój pierwszy zakład na Betgames został zawarty 05.04.2020 r. o 22:00 to wówczas możesz zawierać zakłady najpóźniej do 23:59 dnia 05.04.2020 r.

Co zyskuję w tej promocji STS?

Jeśli spełnisz warunki bonusu Pewne 20 zł na Betgames, otrzymasz nagrodę w postaci doładowania Twojego konta depozytowego kwotą stanowiącą równowartość sumy wszystkich stawek przegranych zakładów – maksymalnie do kwoty 20 zł. Przegrane kupony muszą być zawarte oraz rozliczone w ciągu jednej dobry. Zwrot w ramach promocji Pewne 20 zł na Betgames w STS obliczany jest według poniższego przelicznika:

 • Zawierasz zakład za stawkę 24,85 zł, który rozliczony jest jako przegrany – otrzymujesz zwrot w wysokości 20,00 zł (24,85 x 0,88)
 • Zawierasz zakład za stawkę 20 zł, który rozliczony jest jako przegrany – otrzymujesz zwrot w wysokości 17,60 (20 x 0,88)
 • Zawierasz 10 zakładów, każdy za stawkę 2 zł, z których 5 rozliczonych zostaje jako przegrane – otrzymujesz zwrot w wysokości 8,80 zł (5 x 2 x 0,88)
 • Zawierasz kilka zakładów za 5, 5, 2, 2, 6 zł, z których 4 rozliczone są jako przegrane - otrzymujesz zwrot w wysokości 3,52 zł (4 x 0,88).

W promocji Pewne 20 zł na Betgames możesz otrzymać wyłącznie jeden zwrot do maksymalnie 20 zł. Środki przyznane w ramach bonusu pojawią się na Twoim koncie STS w formie doładowania konta depozytowego najpóźniej do 3 dni od dnia spełnienia warunków do przyznania zwrotu.

Pewne 20 zł na Betgames – krok po kroku:

 1. Jeśli nie masz konta w STS, zarejestruj się i wejdź do lobby Betgames na stronie legalnego bukmachera. Jeśli posiadasz już konto w STS, sprawdź, czy założyłeś go po 28.02.2020 r. - tylko wtedy możesz skorzystać z promocji Pewne 20 zł na Betgames.
 2. Postaw swoje pierwsze zakłady na Betgames z kursem minimalnym 1.90, a STS zagwarantuje Ci bezpieczny start. Pamiętaj o tym, że w tej promocji biorą udział wyłącznie kupony zawarte i rozliczone w ciągu doby, liczonej od 00:00 do 23:59.
 3. Wygrałeś? Ekstra, wygrana trafia na Twoje konto. Zakłady okazały się przegrane? Nie przejmuj się! Legalny bukmacher STS zwróci Ci równowartość stawek przegranych kuponów do kwoty 20 zł.

Które zakłady nie kwalifikują się do promocji Pewne 20 zł na Betgames?

W tej promocji od STS nie biorą udziału zakłady anulowane, a także te wypłacone wcześniej. Oznacza to, że nie możesz w tym przypadku skorzystać z opcji Cash-out. Dodatkowo wyłączone są zakłady STS Bezpieczny, zakłady na żywo, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia. W promocji Pewne 20 zł na Betgames nie będą brane pod uwagę również zakłady rozliczone w części lub całości przez bukmachera jako zwrot.

Jeżeli chcesz obstawić zakład który nie kwalifikuje się do promocji Betgames to zerknij na inne bonusy w STS a na pewno znajdziesz taki bonus.

Dla kogo przeznaczone są Pewne 20 zł na Betgames?

Jeśli lubisz gry karciane i chciałbyś spróbować ich wersji wirtualnej, to ta promocja na Betgames z pewnością przypadnie Ci do gustu. Możesz bez ryzyka sprawdzić się, obawiając zakłady na wynik pokera, wojny czy bakarat, gdyż w razie przegranej otrzymasz zwrot stawek aż do 20 zł. Niektórzy gracze polubili Betgames do tego stopnia, że regularnie obstawiają zakłady bukmacherskie na gry karciane. Inni traktują je jako odskocznię od zakładów na dyscypliny sportowe. Być może Tobie również Betgames przypadną go gustu.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/pewne-20-zl-na-betgames

Oceń ten tekst