Gwarantowany bonus 200 zł od Superbet

Ocena 5.00/1 głos

Specjalna promocja od legalnego bukmachera Superbet na piłkarski weekend. Obstaw wielokrotny kupon AKO na topowe mecze piłkarskie, a jeśli dopisze Ci odrobinę szczęścia, wówczas poza sporą wygraną na Twoim koncie gracza pojawi się również atrakcyjny bonus.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Gwarantowany bonus 200 zł od Superbet

Mnóstwo piłkarskich szlagierów w ten weekend

Barcelona vs Atletico Madryt, Real Madryt vs Sevilla, Manchester City vs Chelsea - kibice piłkarscy raczej nie powinni narzekać na nudę w ten weekend. Na stronie legalnego bukmachera Superbet czeka na Was nie tylko znakomita oferta zakładów na te wydarzenia, ale i bardzo atrakcyjny bonus.

Skorzystaj z najwyższych kursów na rynku dzięki opcji Super Oferta, a być może zgarniesz rekordową wygraną oraz darmowe środki bonusowe.

Bonus 200 zł za zwycięski kupon od Superbet

Regulamin tej promocji jest bajecznie prosty, a skorzystać z niej mogą zarówno nowi, jak i stali klienci bukmachera Superbet. Aby wejść do gry o bonus należy w dniach 7-9 maj obstawić za min. 50 zł wielokrotny kupon AKO z co najmniej 3 typami, którego kurs łączny nie będzie niższy od 2.00.

Do promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady 1X2 dotyczące spotkań w polskiej PKO Ekstraklasie, Serie A, La Liga, Bundeslidze oraz Premier League. Jeśli wszystkie typy okażą się poprawne, wówczas poza sporą wygraną gracz otrzyma także GWARANTOWANY bonus 200 zł.

Jak wypłacić Superbet bonus?

Każdy gracz posiadający aktywne konto u tego bukmachera może w ramach tej promocji zgarnąć jeden taki bonus Superbet. Rzecz jasna darmowych środków nie można od razu wypłacić, lecz wymagają one obrotu.

Superbet bonus 200 zł wymaga obrotu 3x w ciągu 7 dni. Do obrotu bonusem zaliczają się zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. Jedyny warunek to kurs min. na poziomie 1.80, zaś w przypadku wielokrotnych kuponów AKO kurs min. każdego typu na kuponie nie może być niższy od 1.30.

Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne. Po więcej szczegółów o tym bonusie odwiedź stronę legalnego bukmachera Superbet.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/gwarantowany-bonus-200-zl-od-superbet

Oceń ten tekst