Mundial się opłaca - graczom i bukmacherom

Ocena 4.00/4 głosy
Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Zakończony w niedzielę turniej w Rosji był okresem wielkich emocji zarówno na stadionach, jak i przed telewizorami. Wielu kibiców postanowiło sprawdzić swoją wiedzę i spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich. Jak się okazuje, polscy gracze nie tylko obstawiają przez internet, ale lubią również odwiedzić punkty stacjonarne. Wysokie obroty zanotował m.in. Superbet.

Rekordowa wygrana odnotowana przez firmę bukmacherską Superbet to 75 tysięcy złotych. Jeden z klientów wygrał taką kwotę za postawione 150 zł. – To oznacza, że musiał wskazać na swoim kuponie mecze, które dały mu łączny kurs ponad 500. Drugą najwyższą wygraną jest prawie 50 tysięcy złotych za stawkę 750 złotych. Tu akumulowany kurs był już niższy – mówi Ariel Moskała, analityk Superbet.

Jeden z polskich graczy zarobił niezłą kwotę na… golu Grzegorza Krychowiaka w meczu z Senegalem. Najwyższym trafionym kursem w zdarzeniach dotyczących reprezentacji Polski był bowiem zakład na sposób strzelenia pierwszego gola w turnieju przez Biało-Czerwonych. Jeden z Klientów Superbet postawił na to zdarzenie 1000 złotych, a kurs wynosił 4,5. Gol polskiego pomocnika strzelony głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w 86. minucie spotkania dał wygraną na kwotę prawie 4000 złotych.

Powody do zadowolenia mieli nie tylko gracze, ale również firma bukmacherska. W ostatnim miesiącu Superbet odnotował najlepszy okres pod względem przyjętych zakładów oraz wysokości stawek od czasu rozpoczęcia działalności w Polsce.

- Kibicom do gustu przypadły szczególnie zakłady specjalne przygotowane przez naszych analityków. Oprócz standardowych zakładów na zwycięstwo (1X2) w poszczególnych meczach, najpopularniejszymi zakładami z naszej oferty były zakłady specjalne dotyczące kartek i spalonych w danym meczu, uzyskanych punktów reprezentacji narodowych w fazie grupowej oraz do której fazy dotrze poszczególna drużyna.  

Stwierdzenie, że Polacy kochają obstawiać wielkie imprezy znalazło potwierdzenie w rzeczywistości. Szkoda, że reprezentacja Polski szybko pożegnała się z turniejem, co trochę ostudziło emocje i zainteresowanie mistrzostwami. Jednak mimo wszystko, spora część klientów została z nami. Teraz pracujemy nad ofertą na rozgrywki ligowe. Będzie równie ciekawie  zapowiada Moskała.

źródło: informacja od bukmachera

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/mundial-sie-oplaca-graczom-i-bukmacherom

Oceń ten tekst