Bonus 100% na mecze Polaków na Euro 2016 w

Ocena 5.00/1 głos
Bonus 100% na mecze Polaków na Euro 2016 w

Kibicuj Polakom z bukmacher!

W czerwcu (a mamy nadzieję i na początku lipca!) oczy wszystkich polskich kibiców będą zwrócone na poczynania naszej Reprezentacji na Euro 2016. Stawiając na mecze Polaków w bukmacher możesz tylko zyskać, bo jeśli Twój zakład okaże się przegrany - będziesz mógł skorzystać z bonusu w wysokości 100% stawki zakładu!

Każdy mecz biało-czerwonych to kolejna szansa na wygraną, albo bonus, a promocja obejmuje też czerwcowe mecze towarzyskie!

Maksymalna zrwacana stawka to 100 PLN, minimalny kurs 2.00, zwrot podlega 10-krotnemu obrotowi po kursie 1.50 lub wyższym.
 

Przejdź do bukmacher

Warunki promocji:

 1. Promocją objęte są wszystkie mecze Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Mężczyzn rozegrane pomiędzy 1 czerwca 2016r. a zakończeniem turnieju EURO2016.
 2. Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz, w którym bierze udział drużyna Reprezentacji Polski w czasie objętym promocją.
 3. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie na dany mecz zakład w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
 4. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@bukmacher.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
 5. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
 6. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu lub/oraz wysłania prośby o przyznanie bonusu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
 7. W promocji można wziąć udział jeden raz dla każdego meczu, w którym bierze udział drużyna Reprezentacji Polski w czasie objętym promocją pod warunkiem, że kupon spełnia wszystkie warunki promocji.
 8. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony na każdy z meczów Reprezentacji Polski zakład sportowy, jeśli zostanie on w całości rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane, zawierające zakład składowy na mecz Reprezentacji Polska bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
 9. Promocja kończy się wraz z zakończeniem ostatniego meczu EURO2016, po którym z turnieju wykluczona zostanie drużyna Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Mężczyzn.
 10. bukmacher zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
 11. Bonus dla danego meczu dostępny jest wyłącznie raz dla każdego zakładu/ konta/ członka rodziny/ domostwa/ IP.
 12. bukmacher zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
 13. bukmacher zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
 14. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu bukmacher.
 15. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.

Zobacz  też inne bonusy na Euro 2016 przygotowane przez pozostałych bukmacherów.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/bonus-100-na-mecze-polakow-na-euro-2016-w-n380

Oceń ten tekst

Podobne artykuły