Bonus bez depozytu 5 EUR w !

Ocena 5.00/1 głos

Bukmacher ten od lat znany z licznych akcji promocyjnych, ofert specjalnych i bonusów bukmacherskich.

Tym razem bukmacher specjalnie dla użytkowników portalu bukmacherskiego Spryciarz przygotował atrakcyjną ofertę powitalną dla nowych graczy bonus wysokości 5 EUR bez depozytu.

Ten bonus to tzw. freebet - darmowy zakład, zakład bez ryzyka, jeżeli nie orientujesz się w bukmacherskim nazewnictwie to przeczytaj wyjaśnienie bonus freebet. W przypadku freebeta Fortuna najlepsze jest to, że nie jest wymagany żaden depozyt!

Jak wykorzystać bonus?

  1. Przejdź na stronę bukmachera z linku na naszej stronie.
  2. Zarejestruj się wprowadzając poprawne i prawdziwe swoje dane. Masz czas do poniedziałku 31 sierpnia 2015 do godziny 12:00.
  3. W ciągu 24h na e-mail podany przy rejestracji otrzymasz voucher z kodem aktywującym darmowy zakład w wysokości 5 EUR. W przypadku rejestracji piątek lub weekend email z kodem przyjdzie w poniedziałek.
  4. Zaloguj się na konto w BAH, kliknij w zarządzanie kontem (prawy górny róg), następnie zrealizuj bon (w menu po lewej) i wpisz otrzymany kod.
  5. Darmowy zakład 5 EUR zostanie aktywowany.

Tak aktywowany voucher 5 EUR na darmowy zakład możesz wykorzystać na obstawienie dowolnego zakładu pojedynczego lub akumulowanego.

Odbierz 5 EUR

Przed wypłatą wygranych pieniędzy należy w ciągu 6 miesięcy od wykorzystania freebeta 3 razy obstawić zakłady po minimalnym kursie @1.50

Bonus przeznaczony jest dla nowych graczy Fortuny i łączy się ze standardowym bonusem powitalnym 350 PLN, czyli po wykrozystania bonusu bez depozytu możesz zyskać jeszcze 350 PLN od pierwszego depozytu. 

Bonus freebet no deposit można wykorzystać jedynie raz na gracza, gospodarstwo domowe i komputer. Bonus jest dostępny wyłącznie dla graczy rejestrujących się ze stron portalu Spryciarz.com. Do promocji kwalifikują się jedynie konta zareejstrowane do godziny 12:00 dnia 31 sierpnia 2015. (termin przedłużony z 28 sierpnia)

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/bonus-bez-depozytu-5-eur-w-n266

Oceń ten tekst

Podobne artykuły