Kadra na Euro 2021 - kursy od bukmachera STS

Ocena 4.50/2 głosy
Kadra na Euro 2021 - kursy od bukmachera STS

Wielkimi krokami zbliża się start Euro 2021. Lada dzień selekcjoner polskiej Reprezentacji ogłosi listę zawodników, których zabierze na turniej i rozpocznie się obóz przygotowawczy. Kogo Paulo Sousa powoła na Euro 2021? Znakomity rynek zakładów na to wydarzenie znaleźliśmy na stronie legalnego bukmachera STS.

Oferta zakładów i bonusy na Euro 2021 od bukmachera STS

Już nie miesiące, lecz tygodnie dzielą nas od startu Euro 2021. Przed turniejem Polacy zagrają jeszcze z Rosją we Wrocławiu 1 czerwca oraz z Islandią w Poznaniu 8 czerwca, zaś kilka dni później zainaugurują zmagania na turnieju.

Rzecz jasna kursy nie tylko na ww. mecze, nie tylko na wszystkie spotkania z udziałem Polaków na Euro 2021, lecz na komplet pozostałych spotkań turniejowych czeka na Was na stronie bukmachera STS. Z kolei na graczy, którzy nie mają jeszcze konta gracza w tym serwisie czeka bardzo atrakcyjny STS bonus powitalny.

Wystarczy, że gracz wpisze nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, a błyskawicznie na jego koncie pojawi się pakiet promocji na start, w którego skład wejdą:

  • Bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 29 zł

Plany przygotowań Polaków do Euro 2021

Przygotowania Reprezentacji Polski do Euro 2021 wchodzą w decydującą fazę. Plany Biało-Czerwonych nieco pokrzyżowała decyzja UEFA, która przeniosła nasze mecze z Dublina i Bilbao do Petersburga i Sevilli, co sprawi, że będziemy najdalej podróżującą ekipą na turnieju (łączne przeloty Polaków w trakcie fazy grupowej to aż 8890 km!!!).

Sprawdź nasze darmowe typy bukmacherskie na mecze Polaków na Euro 2021

Tak czy inaczej zarządzający naszą kadrą nie tracą animuszu i pełni werwy zamierzają rozpocząć przygotowania do inauguracyjnego meczu Euro 2021. Pierwszym krokiem będzie rzecz jasna ogłoszenie listy powołanych zawodników. Najpierw do 17 maja Paulo Sousa musi zgłosić szeroką kadrę na turniej, zaś 1 czerwca ogłosi ostateczną kadrę 26 graczy, którzy będą reprezentować nas na mistrzostwach (UEFA pozwala zabrać na turniej o trzech graczy więcej, niż w poprzednich latach).

Obstaw w STS kadrę Polaków na Euro 2021

Obok takiego wydarzenia obojętnie nie mogli przejść analitycy bukmachera STS. Ten legalny serwis przygotował znakomity rynek zakładów specjalnych, na którym umożliwia wytypowanie poszczególnych graczy, którzy polecą na Euro 2021.

Rzecz jasna na liście potencjalnych zakładów nie znajdziecie zawodników pokroju Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika, czy też Wojciecha Szczęsnego, gdyż ci gracze akurat nie mają powodów do obaw i raczej znajdą się na liście powołanych przez Paulo Sousę piłkarzy...

Kursy od bukmachera STS dotyczą graczy, przy nazwiskach których widnieje mniejszy lub większy znak zapytania. Gdzie szukać wartościowych zakładów ze sporym value? To rzecz jasna zabawa, natomiast nasze “czarne konie” to:

  • Brak powołania dla Tomasza Kędziory po kursie 2.75 - zawodnika Dynama Kijów zabrakło podczas pierwszego zgrupowania Paulo Sousy i według nas na tej pozycji wyżej na ten moment stoją akcje Bartosza Bereszyńskiego oraz Kamila Piątkowskiego.
  • Powołanie dla Michała Karbownika po kursie 3.00 - zawodnik Brighton to jeden z największych talentów polskiego futbolu i według nas powinien znaleźć się w szerokiej kadrze na Euro 2021. Choćby po to, aby oswoić się z atmosferą wielkiego turnieju, poza tym nie zapominajmy, że Karbownik to gracz bardzo uniwersalny, który może zabezpieczyć nam kilka pozycji.
  • Powołanie dla Kacpra Kozłowskiego po kursie 2.00 - Paulo Sousa zaprosił 17-latka na poprzednie zgrupowanie. Mało tego! Pomocnik Pogoni Szczecin zadebiutował w meczu z Andorą i stał się drugim w historii najmłodszym graczem, który założył koszulkę z Orłem na piersi. Debiut Kozłowskiego wypadł lepiej niż przyzwoicie i naszym zdaniem Portugalczyk zabierze go na Euro 2021.
Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/euro-2021/kadra-na-euro-2021-kursy-od-bukmachera-sts-n1072

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

Hazard
Psychologia

Hazard